Bajnokság
“Nem tudom, mi lesz az eredmény, inkább a lottószámokat szeretném tudni”
Hortit nem hozza lázba, hogy tévés meccset játszanak, mert minden mérkőzés a pályán dől el, nem a képernyőn.

:
:
Péntek este (18:00) az M4 Sport TV kamerái előtt játszik egymással a Pécsi VSK-Veolia és az Egis Körmend. A baranyaiak válogatott centerét, Horti Bálintot a klub Facebook oldala kérdezte arról, hogy milyen eredményre számít, illetve hogy feldobja-e őket az, hogy az egész ország láthatja a meccsüket.
– Nem tudom, még nem beszéltünk arról, hogy mi lesz az eredmény, inkább a lottószámokat szeretném tudni. Engem személy szerint annyira nem izgat, hogy tévés meccset játszunk, mert minden mérkőzés a pályán dől el, nem a tévében. Mindegyiket meg kell nyerni, attól függetlenül, hogy éppen hányan néznek minket.
Fotó: PVSK Facebook oldala

Mostanában jó formában van Horti, szurkolok, hogy jó meccs legyen!
Hajrá magyar kosárlabda!
A ciprusi edző nevét ki sem tudta mondani, Zollnerről meg azt sem tudja, hogy milyen nemzetiségű? Azt tudja, hogy holnap kivel játszanak? 😀
Tessék…..nem a Zozóról szól. Nézzük meg hány hozzászólás lesz..
Ez kb. semmiről sem szól. Nem Zozóka a másik cikkekben sem a lényeg, hanem egy válogatott játékos magyar csapatba történő igazolása. Ha Kellerről vagy Bénkéről lenne szó, akkor is ugyanannyi hozzászólás lenne.
Csak abból nem lenne hat cikk. Bár lehet ez az új arculat és az új kiadó a Blikk Magyarország…
Engem sem érdekel, hogy az adott héten éppen hányadszor kap ki pl. Golomán, mégsem sírom tele vele az oldalt. Átlépem, kész.
Ez egy kicsit Bajneresre sikeredett
És Bajner sem egy agysebész/atomfizikus…