Vojvodáék felkészülési tornát nyertek

Új szerepköre lehet a csapatban.

:

:

A Vojvoda Dávidot is a soraiban tudó Grissin Bon Reggio Emilia a tegnapelőtti győzelme után tegnap a döntőben aratott 75-68 arányú győzelmet a szintén olasz elsőosztályú Oriora Pistoia ellen a Spezia felkészülési tornán.

Az Oriora jobban is kezdte a meccset, hiszen három perc után már 8-3-ra vezetett. Ezután azonban a Grissin Bon visszajött és végig döntetlen körüli állás volt. A találkozó Vojvoda klubjának honlapja szerint inkább a védekezésről, mintsem a támadásról szólt. Végül az utolsó játékrész végső 5 percében sikerült ellépni a vörös-fehéreknek, így magasba emelhették a Spezia felkészülési torna trófeáját.

Vojvoda Dávid a tegnapihoz hasonlóan a kispadról szállt be és 8 pontot szerzett.

A Grissin Bon Reggio Emilia legközelebb szeptember 18-án, a holland ZZ Leiden ellen lép pályára.

Fotó: A Grissin Bon Facebook oldala