Connect with us
Hirdetés

Bajnokság

Újabb szponzor csatlakozott a ZTE csapatához

A Szo-Zo Build Bt. tulajdonosa régóta a csapat szurkolója.



:

:

A főként mélyépítéssel, csatornaépítéssel és közműépítéssel foglalkozó Szo-Zo Build Bt. új támogatóként segíti a ZTE-t – írja a klub honlapja.

Hozzáteszik, a vállalkozás fontosnak tartja, hogy a nehezebb időszakban is támogassa a helyi kultúrát, sportot, és az egészségügyet.

A cég tulajdonosa, Szopka Zoltán és kék-fehérek ügyvezetője, Török Róbert a napokban írta alá az idei szezonra vonatkozó megállapodást. Szopka Zoltán már hosszú ideje szurkol a csapatnak, emiatt is jutott el arra az elhatározásra, hogy támogatni szeretné az együttest.

1 Hozzászólás

1
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
zterulez Recent comment authors
zterulez
Olvasó

Jó gondolat! Gratulálok!

Legfrissebb

Hírek

Facebook