Bajnokság
Újabb szponzor csatlakozott a ZTE csapatához
A Szo-Zo Build Bt. tulajdonosa régóta a csapat szurkolója.
:
:
A főként mélyépítéssel, csatornaépítéssel és közműépítéssel foglalkozó Szo-Zo Build Bt. új támogatóként segíti a ZTE-t – írja a klub honlapja.
Hozzáteszik, a vállalkozás fontosnak tartja, hogy a nehezebb időszakban is támogassa a helyi kultúrát, sportot, és az egészségügyet.
A cég tulajdonosa, Szopka Zoltán és kék-fehérek ügyvezetője, Török Róbert a napokban írta alá az idei szezonra vonatkozó megállapodást. Szopka Zoltán már hosszú ideje szurkol a csapatnak, emiatt is jutott el arra az elhatározásra, hogy támogatni szeretné az együttest.


Jó gondolat! Gratulálok!