<Óriási az érdeklődés a Belgium elleni, július 6-ai férfi világbajnoki selejtezőre, az első körben megnyitott lelátórészekben már alig maradt megvásárolható hely - jelentette be az MKOSZ.
Erre reagálva a mai napon három új szektor nyílt meg: az 1D, az 1E és az 1F szektor.
Mint ismert, Hanga Ádám és Vojvoda Dávid búcsúztatására is ezen a találkozón kerül sor, a meccs előtt találkozhattok is a két, válogatottól visszavonuló legendával.
Töltsük meg együtt a székesfehérvári MET Arénát, és szurkoljunk együtt a helyszínen a fiúknak!
További részletekért kattints ide!
Forrás: MKOSZ




A superfan zóna még mindig majdnem teljesen üres. Megérte éveken át ezért panaszkodni. Majd most jön úgy is a kifogás, hogy fehérvári B-közepeseknek kellene odaülniük, mert Fehérváron van a meccs, bezzeg Körmenden meg a többi helyen tele lenne ez a szektor… Nem tudom, hogy a sok nagyszájú, aki oda meg vissza van a saját szurkolótáborukért, ilyenkor hol vannak. Vagy csak a saját városukért tudnak szurkolni?
Nem tudom hogy ez felment-e bárkit is de onnan lehet a legrosszabban látni.
Nem számoltam meg pontosan, de azért több, mint 100 jegy elfogyott abban a szektorban. Ha oda tényleg szurkolói csoportok vettek jegyet, ennyien már tudnak hangulatot csinálni. Jó lenne, ha elindulna valami!