Connect with us

Utánpótlás

U20: Az Alba 69-cel verte a Szolnokot, 63-mal az ASE-t

Kettőt nyert az éllovas Egis Körmend is.



:

:

Egy meccs híján a teljes 26. forduló lement a kiemelt fiú U-bajnokság legutóbbi hetében, illetve pótmeccseket is rendeztek.

A tizedik fordulóból pótolt találkozón a JKSE a ZTE-t győzte le. Az első forduló keretein belül az Alba Fehérvár 109-40-es sikert aratott a Szolnok ellen, míg az ASE a 15. körre jegyezhet fel egy Falco-verést. Az Egis Körmend a Kaposvári KK vendégeként nyert a második fordulóból visszamaradt találkozón.

A 26. fordulóban is nyert a Körmend, a Sopron nagy győzelmi sorozatát szakította meg. Az Alba a Paksot is kiütötte a héten, a kaposvári ifi is magabiztos volt a ZTE vendégeként. A Szolnok megverte a Pécset, a Jászberény az OSE ellen is győzni tudott, míg a Szedeák a KTE-t győzte le.

A DEAC kedden fogadja a Falcót, ezzel lesz teljes a 26. kör.

U20-as fiú bajnokság

10. forduló

Jászberényi KSE – Zalakerámia ZTE KK 84-79 (17-26, 25-23, 20-13, 22-17)

JKSE: Kovács Á. 24/9, Rékasi 15/3 (+10 lepattanó), Kovács V. 14/6, Kaszás 12 (+12 lepattanó), Szalkai 6, Tóth T. 5, Kraxner 4, Csesznyik 3, Lékó 1, Turi -, Bogdán -, Göblyös -.

ZTE: Simó 38/3, Csuti 18, Varga H. 9, Makkos 8, Szűcs 6, Hoffmann -.


1. forduló

Alba Fehérvár – Szolnoki Olajbányász 109-40 (39-6, 23-11, 33-7, 14-16)

Alba: Takács Ma. 22/3, Kass B. 20/9, Takács Mi. 20/9, Balsay 12, Takács E. 9, Kertész D. 8/6, Csikós M. 5/3, Seyi 4, Pákozdi 3/3, Juhász L. 2, Gödör M. Zs. 2, Borbáth 2.

Szolnok: Csornai Cs. 15/3, Bella Á. 7/3, Nagy D. 7/3, Nyerges 4, Gilszki 4, Verba 2, Csák B. Cs. 1, Polgár T. -, Tóth L. -, Alcser -.


15. forduló

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Atomerőmű SE 73-79 (13-21, 18-24, 27-21, 15-13)

Falco: Rédei 28/18, Nárai G. A. 16, Gosztola 12 (+11 gólpassz), Varga D. G. 8/3, Németh B. P. 7/3, Horváth Á. 2, Gosztom -, Hansen -, Tiborcz -, Sövegjártó -, Ács O. -, Büki L. -.

ASE: Pupp 22, Kalmár V. 17, Arnold B. 10, Verasztó 9/6, Renkecz 8, Heimann G. 4, Pajor 3, Ritter 3/3, Gárdai 3/3, Kiss M. -, Farkas J. -.


2. forduló

Kaposvári KK – Egis Körmend 61-100 (16-27, 20-25, 7-21, 18-27)

KKK: Takács A. 16/15, Cohill 14/3, Puska B. 12, Hajduk 5/3, Fehér B. 5/3, Paár 4, Dániel Á. 3/3, Győr B. G. 2, Sótonyi -, Lévai -.

Körmend: Balogh M. 17/3, Takács K. 13/3, Kenéz 13, Németh A. 12/9, Kiss M. 11/3, Habel 10/3 (+10 lepattanó), Oroszi B. 9/6, Herczeg 8/3, Okoh 4, Tóth-Erdei 3/3, Szívós -, Geröly -.


26. forduló

Zalakerámia ZTE KK – Kaposvári KK 74-107 (24-23, 24-31, 17-25, 9-28)

ZTE: Simó 33/9, Makkos 10, Hoffmann 10, Büki B. 9/3, Kámán K. 7, Németh M. 2, Kósa 2, Szelestey 1, Kiss B. G. -.

KKK: Paár 30/12, Puska B. 18, Fehér B. 16/6, Cohill 15, Hajduk 12, Lévai 4, Sótonyi 4, Győr B. G. 4, Dániel Á. 2, Karabulut 2.


Jászberényi KSE – OSE Lions 90-81 (27-22, 27-21, 21-21, 15-17)

JKSE: Kovács Á. 25/12, Kaszás 17/3, Rékasi 13/3 (+13 lepattanó), Kovács V. 13, Tóth T. 11/3, Szalkai 5, Csesznyik 4, Kraxner 2, Lékó -.

OSE: Pap A. 33/6, Szabadfi 16/6, Dokmanovic 12, Varga T. 6/3, Galló 6, Lippay 4, Ács Sz. 2, Oláh R. 2.


Atomerőmű SE – Alba Fehérvár 59-122 (13-35, 17-28, 18-29, 11-30)

ASE: Verasztó 21 (+10 lepattanó), Arnold B. 16, Renkecz 12 (+11 lepattanó), Sebestyén T. 4, Gárdai 3/3, Ritter 3/3, Sánta -, Heimann G. -.

Alba: Takács E. 24, Balsay 24/3, Kass B. 18/12, Takács Mi. 17/9, Takács Ma. 12, Kertész D. 11/3, Seyi 10, Pákozdi 2, Gödör M. Zs. 2, Borbáth 2, Csikós M. -, Juhász L. -.


Sopron KC – Egis Körmend 68-78 (30-15, 6-20, 12-23, 20-20)

SKC: Sitku 19/6, Popadic 13/6, Werner V. 12, Csendes P. 7, Schöll 6, Csátaljai P. 5, Csátaljai B. 2, Hajnal K. 2, Nyikos B. 2.

Körmend: Takács K. 23/6, Kenéz 22/12, Oroszi B. 9/3, Balogh M. 8, Herczeg 7/3, Habel 5, Németh A. 3/3, Okoh 1.


Szolnoki Olajbányász – Pécsi VSK-VEOLIA 78-68 (19-26, 24-18, 22-10, 13-14)

Szolnok: Gilszki 26/12, Csomós 15/9, Verba 14/6, Nyerges 8, Nagy D. 6/3, Csornai Cs. 3, Tóth L. 2, Bella Á. 2, Alcser 2, Orbán B. -, Csák B. Cs. -.

PVSK: Heimann B. 15/3, Mándity M. 13/9, Hőgye 11, Villányi 9/3, Pontyos 7/3, Rátvay B. 5, Gordán 3, Kovacevic 2, Ravasz M. 2, Tószegi Sabath 1.


Szedeák – KTE-Duna Aszfalt 89-80 (23-18, 21-14, 25-22, 20-26)

Szedeák: Balogh Sz. 20, Pinnyey 13/3 (+10 lepattanó), Slavcec 13/6, Kass F. 11/9 (+10 lepattanó), Kamenik 9/3, Tráser N. Z. 8, Káposzta K. 7/3, Balog Cs. 6/6, Ónodi 2, Gonda M. -, Cservák -.

KTE: Fazekas 24 (+23 lepattanó), Cserkó K. 24/9, Botka 21/3, Veliczky 7/3, Keller D. 4, Rácz -, Pásztor D. -.

A bajnokság állása:

H Csapat M Gy V Pont Dp Kp Rel.pont
1. Egis Körmend 22 18 4 40 1763 1451 0,909
2. DEAC Kosárlabda Akadémia 23 18 5 41 1878 1595 0,891
3. Sopron KC 24 18 6 42 1951 1721 0,875
4. Alba Fehérvár 24 18 6 42 1945 1358 0,875
5. Pécsi VSK-VEOLIA 23 15 8 38 1712 1651 0,826
6. Szedeák 24 15 9 39 1955 1784 0,812
7. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 23 14 9 37 1766 1665 0,804
8. Szolnoki Olajbányász 23 11 12 34 1657 1735 0,739
9. Kaposvári KK 22 9 13 31 1666 1718 0,705
10. Atomerőmű SE 23 9 14 32 1803 1978 0,696
11. Zalakerámia ZTE KK 23 7 16 30 1839 2031 0,652
12. Jászberényi KSE 23 4 19 27 1493 1786 0,587
13. OSE Lions 23 3 20 26 1344 1768 0,565
14. KTE-Duna Aszfalt 24 3 21 27 1527 2058 0,562

Kiemelt kép: pixabay.com

4 hozzászólás

4
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
BezseRedbidCsippaSajka Recent comment authors
Csippa
Olvasó

Kecskeméti akadémia , mindenki is előzi? Még jó, h nincs több csapat… :)))))))

Sajka
Olvasó

Azért úgy néz ki, hogy a két éve meghirdetett fiatalprogram működik Körmenden.

Redbid
Olvasó

És úgy tűnik Martinez egyenlőre Pécsen sem kap lehetőséget.
Mikor Körmendre jött, Honvédosok azt mondták nem adnak neki 3évet és újra ugyanott lesz, mert kissé nehezen kezelhető.
Lehet elkallódik a srác, és kár érte ha így lesz, de hát egy dolog a jó fizikai adottságok …

Bezse
Olvasó

Fejben gyenge. Már kadettban is az volt.

Legfrissebb

Hírek

Facebook

Hirdetés