Trummer Rudolf: Nem lefutott az ASE – Olajbányász

Jászberényben hosszabbítás is lehet.

:

:

Három mérkőzést rendeznek ezen a hétvégén a férfi élvonalban. A BB1.hu állandó szakértője, a körmendiek legendás játékosa, Trummer Rudolf mondta el a várakozásait.

Atomerőmű SE – Szolnoki Olajbányász:

A Szolnok hazai pályán jól játszott a DEAC ellen, uralta a meccset. Azt nem tudom, hogy idegenben mire lehet képes. A Paks otthon mindig veszélyesebb, mint idegenben, szóval egyáltalán nem lefutott a mérkőzés. A paksi együttes a szokásos játékát nyújtja ebben a bajnokságban. Látszik a csapaton Braniszlav Dzunics kézjegye. Nehéz bármit is mondani erről a találkozóról, de szerintem egy szoros összecsapás lesz, amit a Paks fog megnyerni.

DEAC-Duna Aszfalt – DTKH Kecskemét:

Mindkét csapat hasonló szerepet fog betölteni ebben a bajnokságban is, mint tavaly. A Debrecen komoly célokkal vágott neki a pontvadászatnak, jobban akarnak szerepelni, mint az előző idényben. Elsőre úgy tűnik, hogy jobb játékosokat igazoltak, de azt majd az idő dönti el, hogy valóban így van-e. A kecskeméti csapat a megszokott játékát nyújtja, és szerintem inkább otthon lesz erős, ott fognak jobban szerepelni. Debreceni győzelem fog születni, azt is eltudom képzelni, hogy nagyobb arányú.

Jászberényi KSE-Naturtex-SZTE-Szedák:

Erről a mérkőzésről sokat nem tudok mondani mivel a jászberényi csapat erejével nem vagyok tisztában. A Szeged “rutinosodott” tavalyhoz képest, szerintem ők az erősebbek. A mérkőzés ennek ellenére szoros lesz és akár a hosszabbításig is elvihetik a csapatok.