Connect with us
Hirdetés

Bajnokság

Taylor: Az egyik légiósnak csak egy kis lökés kéne, és maradna Körmenden

A kosaras Körmenden várja a fejleményeket.



:

:

Travis Taylor, az Egis Körmend légiósa április 25-én, szombaton lesz harmincéves. Úgy tűnik, az idei kerek születésnapot Körmenden ünnepli, hiszen a bajnokság hirtelen befejezése után itt rekedt az amerikai kosaras – írja a vaol.hu.

– A jövőről meg annyit, hogy van megkeresésem több külföldi – pontosabban nem magyar – csapattól, de az Egis Körmenddel jól haladnak a tárgyalások. Tartom a kapcsolatot légiós társaimmal is, a minap FaceTime-on hosszan beszélgettünk Frank Turnerrel, Justin Edwardssal és Jordon Varnadóval. Nekik is van hiányérzetük, de ez természetes. Hogy összeállhat-e még egyszer ez a csapat? Hát mit mondjak, én nagyon szeretném. Frankkel különösen jó barátok lettünk, megbeszéltük, hogy ha a közeljövőben hazajutok, akkor találkozunk. Nincs messze, ugyanabból az államból való, mint én. De visszatérve a többiekre: persze, szóba került Körmend, meg ez a szerencsétlen szezonbefejezés. De mindenki maga dönt a továbbiakról. Egy valakiről a légiós társaim közül viszont biztosan tudom, hogy csak egy kis lökés kellene neki és azonnal igent mondana. De nem árulok el többet. A magam részéről még annyit, hogy én jól érzem magamat itt, a feleségem ugyanúgy, és van egy mondás, miszerint, ha boldog az asszony, akkor boldog az élet. Én próbálom ehhez tartani magamat a jövőben is – mondta Travis Taylor.

Kiemelt fotó: hunbasket

10 hozzászólás

10
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
1 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
baltazarRedbidDowntownMotorosIgyvan Recent comment authors
SárgaPárna
Olvasó

Tuti, hogy a Kastrati az, hiszen a körmendiek nélkül soha nem lett volna szlovén válogatott. Most annyit kért, hogy szeretne az USA színeiben is bemutatkozni. Ez pedig a körmendi kommunikációs stábnak nem okozhat gondot. 🙂 🙂 🙂

Igyvan
Vendég
Igyvan

Pozsonyi !
Hol láttad Kastrati Nevét?
El fogyott a fánk?????

Downtown
Vendég
Downtown

mennyit zabalhat….a kepeit latva, mindent megehet ami él és mozog ???

baltazar
Olvasó

Na bökjétek már ki, hogy ki ez a sárgarépa. Hadd röhögjek én is… 🙂

Motoros
Olvasó

Marokjancsi, húzogasd a mikro bohócodat és közben morzsolj el egy zsoltárt, te beteg szentfazék????

Downtown
Vendég
Downtown

nem félsz recskakiraly?

nehany nő megirigyelhetné a mellmereteidet ??

Redbid
Olvasó

Na mi van szafaládé

SárgaPárna
Olvasó

Végre valaki…

Downtown
Vendég
Downtown

zsírpárna.. ?

Redbid
Olvasó

Majd még csak most leszel

Hirdetés

Legfrissebb

Hírek

Facebook

Hirdetés