Kosárlabda
Szurkolóját gyászolja a Falco
Bodorkós Sándor, Sanyi Bácsi, a Trombitás tegnap, életének 79. életévében elhunyt.
:
:
Bodorkós Sándor, Sanyi Bácsi, a Trombitás, életének 79. életévében elhunyt – írja Facebook-oldalán a Falco.
A sárga-feketék közleményben búcsúznak tőle:
Nagy veszteség érte a Falco-családot.
Bodorkós Sándor, Sanyi Bácsi, a Trombitás a tegnapi nap folyamán, életének 79. életévében elhunyt.
Sanyi Bácsi a kezdetektől látogatta csapatunk hazai és idegenbeli mérkőzéseit, és ahogy egyszer fogalmazott, Nélküle már el sem kezdődhet egy Falco meccs!
Nehéz összefoglalni, mennyi mindent tett a klubért, de a teljesség igénye nélkül Ő gondozta Horváth Zoltán Cece emlékhelyét és
Sanyi Bácsi minden ellenfél büntetőnél fújta a trombitát, hogy kifújja a labdát.
Emlékét megőrizzük!


Nyugodjon békében!
Sanyi bácsit csak a lelátóról ismertem, de borzasztó szimpatikus volt a BL kisfilm részletet látva.
https://youtu.be/25wIYFeHM-4?t=393
Nyugodjon békében!
Én sem ismertem, de olvasva az emlékezéseket, elérzékenyültem, minden tiszteletem az Övé! Isten nyugosztalja, angyalok őrizzék álmát…!
Őszinte részvétem!
Nyugodjon békében!
Isten nyugosztalja!
Isten nyugosztalja!
Hajrá ma Falco,nyerjêtek meg a kupát, érte is..!
Sanyi bácsi…. aki ismerte tudja, hatalmas veszteség ez nekünk…. nyugodj békében Sanyi bácsi!!!! Segíts ma nekünk kérlek….
Tavaly Debrecen.. Minden Falco szurkoló hazament ő maradt megnézni a meccseket.. A csarnok melletti étteremben csak egy szabad asztal volt. Egyszerre mentünk be Ő és én a fiammal megkérdezte nem baj ha egy asztalhoz ülünk.. ő talpig sárga feketében én piros feketében.. Hihetetlen jót beszélgettünk, ki hogy került a kosarlabda közelébe miért szereti a csapatát miért nem szereti a másikét.. Nagyon sajnálom Sanyi bácsi örülök hogy megismerkedtünk. Őszinte részvétem?
???
Igen,így kellene! Szurkolni,nem pedig gyűlölködni! Sajnálom,hogy nincs köztünk,Sanyi bácsi! Pedig nem is ismertem.
Köszi, hogy megosztottad ezt a storyt! 🙂
Nyugodj békében Sanyi bácsi! ?
Isten nyugosztaljon Sanyi bácsi!
Ma ott leszel velünk!