Connect with us
Hirdetés

Kosárlabda

Tíz játékosának távozásáról számolt be az MVM-OSE Lions

Alaposan átalakul a keret.



:

:

Az MVM-OSE Lions hivatalos felületein jelentette be, hogy 10 játékos távozik a klubtól a nyáron.

• Brandon Randolph
• Csuti Kornél
• Eman Sertovic
• Ismet Sejfic
• Peringer Balázs
• Rudi Williams
• Ruják András
• Sövegjártó Ábel
• Szabadfi Márk
• Takács Zsolt

Köszönjük játékosainknak, hogy az MVM-OSE Lions színeiben szerepeltek, és részesei voltak klubunk elmúlt időszakának. Minden játékosnak köszönjük az Oroszlányon töltött időszakot, a közösen megélt mérkőzéseket és pillanatokat. További pályafutásukhoz és magánéletükhöz sok sikert, jó egészséget és eredményekben gazdag jövőt kívánunk – írta közleményében a klub.

Kép: MVM-OSE Lions

16 hozzászólás

16
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
8 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
VassenatorzterulezejjhaMatulabacsiKovàcsIstvàn Recent comment authors
zterulez
Olvasó

Hát ezért nem volt sok értelme bent maradni az A csoportban…

ejjha
Olvasó

Mennyivel több pénzt kapnak Csutiék, hogy ne érje meg ugyanannyit adnia az Oroszlánynak….? Egyáltalán vonzó-e egy játékosnak Oroszlányon játszania? (Nem a szurkolókra gondolok)

Matulabacsi
Olvasó

Forraytól kellene elköszönni.

elfogult vagyok
Olvasó

Ennyit a játékos nevelésről! Sok csapat lemondott ezekről a fiatalokról. Mi nevelgettük, perceket (mérkőzéseket) biztosítottunk, most mire alap emberek lehetnének a pénzesebb csapatok elviszik a padra azért, nehogy kialakuljon egy rivális összeforró csapat! Az igazán fájó dolog, hogy valamennyi Magyar játékost, MINDENKIT elvisznek!!
NEM MARADT “A” CSOPORTOS” tapasztalattal bíró játékosunk!!!!!!
Félő, hogy ezzel megpecsételődött a jövő szezoni sorsunk!
NINCS PÉNZ NINCS CSAPAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

“Nem érdekel más csak az Oroszlány…….”!!!!

Milivoj
Olvasó

Balsay? Egyébként igazad van, Takács, vagy Csuti jövőre még több játékpercet kaphatott volna…, de azért egy Csendes sem lesz rossz és még biztosan mennek olyan magyarok, akik ott akarnak szintet lépni.

elfogult vagyok
Olvasó

Balsay valóban úgy néz ki marad, de sérülése óta még nem az igazi! Csendes még “csak” zuhany híradó.
Igazad van lesznek akik itt akarnak szintet lépni, mi meg idegeskedünk a kieső zónában!!! Összerakjuk a játékost, ahogy írtad szintet lépnek, és “elVESZIK” a jobb módú csapatok! Mi játékos képzők leszünk, de nem “értékelik” csak elveszik a játékosokat! ÉS MI NEM VAGYUNK AKADÉMIA!!! Nincs mibűűűűűűű!
Minden szezonunk a kiesés élkerüléséről fog így szólni!

Vassenator
Olvasó

Ez az sportvilág rendje. A kis csapatok fiatal tehetségeit elviszik a nagy csapatok, de sztem ilyenkor egy feljebb lépni vágyó tehetséges fiatal is menni akar. Szerinted, ha egy fiatal játékos szintet lép az évek során, akkor mind szakmai, mind anyagi szempontból nem kell meglépnie egy klubváltást, kicsiből nagyba?

elfogult vagyok
Olvasó

Valóban ez a rendje! Az is ennek a “rendje”, hogy már nincsenek a csapatokban “Fepuk, Zozók, Vojcik…) na és gyakorlatilag jóindulatúan négy csapatos a bajnokság, A szezonok arról szólnak, hogy felkészülési mérkőzésekhez legyenek partner csapatok, hogy a “felső négy” a nemzetközi mérkőzésekre készüljenek! Ez a Magyar kosárlabda érdeke?? Válogatott, Játékosok fejlődése, nemzetközi lehetőség, az NBI színvonalának emelkedése???? Valahogy kompenzációkkal, “bér plafonnal”, ……? Nem tudom! De úgy tűnik nagyon kezd szétcsúszni az anyagiak miatt az egész “sportvilág rendje”!??! És akkor a játékvezetés problémájáról nem is beszéltünk!

Ose9
Olvasó

Takács, Csuti, Randolph, Ruji, őket sajnálom. Sok sikert nekik.
Márkból lehetett volna többet kihozni az elmúlt évek alatt.
A többiekhez hasonló szintű játékost meg lehet találni. Köszönet mindegyikőjüknek a hozzáállásért.

Sebu
Olvasó

Hasonlóképpen.
Szerintem Márkban ennyi van. Nem véletlenül évek alatt sem sikerült többet kihozni belőle. U21-ben nagyszerű számai vannak, de az A csoporthoz ennyi kevés.

Olajbayern80
Olvasó

Rudi Szolnokra jöhetne!

YoWassupFam
Olvasó

A JóIsten mentsen meg minket tőle. Holttal baja volt Bosnicnak , akkor emberünk az első hét után lapátra kerülne.

donnarumma
Olvasó

“Lerabolják” szegény OSE-t

elfogult vagyok
Olvasó

VALÓBAN!
Ugyan a pénz nem dob kosarat, de egy csapatot a hiánya ki is nyír!
Félő, hogy percekért mennek, és elsikkadnak a padon!

WestChampi
Olvasó

Amit biztosan tudok, csuti körmend, zsoca alba

KovàcsIstvàn
Olvasó

Csuti oda is való!!

Legfrissebb

Hírek

Facebook