:
:
Közös megegyezéssel felbontotta a Szolnoki Olajbányász a klub és Dayon Griffin közötti szerződést. Dayonnak ezúton is köszönjünk, hogy Jimmy Gavin felépüléséig segítette a csapatunkat – írja a Szolnoki Olajbányász közleménye.
:
:
Közös megegyezéssel felbontotta a Szolnoki Olajbányász a klub és Dayon Griffin közötti szerződést. Dayonnak ezúton is köszönjünk, hogy Jimmy Gavin felépüléséig segítette a csapatunkat – írja a Szolnoki Olajbányász közleménye.
Már alá is írt valahova a bundesliga 2-be.
Isten veled Legenda!
Hát nem egy Gavin, na.
Így azért hogy visszaáll a keret nagyja(-Pallai), talán magatokra találtok ti is.
Sok sikert.
– Rudner sajnos
Miért? Rudnerrel mi történt?
Jó lenne ha valaki elmondaná mi a baja Rudnernek,így csak találgatunk,ami nem szerencsés.Miért kell titkolózni?
Terhes?
Jó játékos, voltak jó meccsei!
Sok sikert neki az új csapatában!
Valoszinu nem egy musort neztunk.
1 jo meccse volt a Kvar ellen, attol eltekintve buta faultok, lagymatag megoldasok jellemeztek a jatekat.
Tucat legios, nem az a tipus aki megvaltast hoz egy csapat jatekaba.