Connect with us
Hirdetés

Kosárlabda

Takács Kristóf távozik Sopronból

Hivatalos oldalán számolt be erről a klub.



:

:

A Sopron KC hivatalos oldalán jelentette be, hogy két szezon elteltével távozik a csapatl Takács Kristóf.

“A Körmendről szerződtetett, csupa szív, több poszton is bevethető játékos, amikor egészséges volt, minimum hasznos tagja, nem ritkán vezéregyénisége volt együttesünknek. Ez alapján nem volt meglepő, hogy az SKC játékosaként a válogatott keretbe is meghívást kapott.

Természetesen szerettük volna, ha Kristóf továbbra is nálunk marad, de a „haza hívó szava” erősebbnek bizonyult számára.

Takács Kristóf honlapunknak elmondta, szép emlékekben gazdag két évet töltött csapatunknál, ahol nagyon jól érezte magát, és nagyon sokat tanult. A társaság azonnal befogadta, nagyon jó kapcsolatot ápolt mind a szakmai stáb tagjaival, mind a csapat mellett dolgozókkal, játékostársaival és a szurkolókkal, nekik köszöni az elmúlt két évet. Hozzátette: éppen emiatt volt nagyon nehéz meghozni a döntést, de mostantól már előre tekint, ugyanakkor a Sopronban töltött évekre, az itt szerzett új barátokra mindig jó szívvel emlékszik majd.

Kristóf, köszönjük, amit az SKC-ért tettél, sok sikert, jó egészséget és további eredményes pályafutást kívánunk!”

12 hozzászólás

12
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
3 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
DAMEDobeyMTEKORMEND1975lajapónipukis Recent comment authors
Nixi13
Olvasó

Felkészül + Csuti is

Fehér Patrik
Olvasó

Akkor ezzel el is indult a holtszezon!
Lesznek itt izgalmak azt gondolom!

WestChampi
Olvasó

Körmend.

abcabc
Olvasó

+ Csuti Kornél.

WestChampi
Olvasó

Így van. Zsoca pedig Alba.

BasketMan
Olvasó

Mte még igazol magyart?

abcabc
Olvasó

Én úgy tudom csak az U-ba,többet. Felnőtt, velük kész.

pónipukis
Olvasó

Ki?

laja
Olvasó

A Zsoca egyébként kicsoda?

MTEKORMEND1975
Olvasó

Takács Zsolt Oroszlányban kosarazott!

DAME
Olvasó

Az új edző nem nagyon tart rá igényt… kiváncsi leszek megy e

Dobey
Olvasó

Nyilván a “haza hívó szava” rész nem hagyott sok nyitott kérdést.

Legfrissebb

Hírek

Facebook