SZTE-Szedeák - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Alsóházi rájátszás, 7. forduló.
Szeged, Városi Sportcsarnok, szerda 18:00.
Szeged: Kerpel-Fronius - Moss - Cseh - Drenovac - Records.
Kecskemét: Seppala - Tóth - Jarvi - Tomasevics - Schöll.
Az alsóházi rájátszás 7. fordulójában, a Szeged a Kecskemétet fogadja. Mindkét csapat jól szerepel eddig a playoutban, hiszen a Szedeák és a KTE is 4-2-es mérleggel áll.
Andjelko Mandics, SZTE-Szedeák: Egy nagyon kemény csata vár ránk, a Kecskemét egy jól szervezett, erős csapat, mély kerettel ami nagyon fontos ebben a szerda-szombat ritmusban. Számunkra minden mérkőzés döntővel ér fel a playoutban. A KTE magabiztosan nyert a ZTE ellen, mi nem játszottunk jól a Körmend ellen, de ami a legfontosabb, hogy meglett a győzelem. Bízom azért benne, hogy szerdán jobb arcunkat fogjuk mutatni, nagyobb energiával, több koncentrációval, mert erre van szükség a sikerhez. Magunkra koncentrálunk, hazai pályán pedig bízunk abban, hogy összejön a győzelem.
Sztojan Ivkovics, Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét: Fontos siker volt a Zalaegerszeg elleni. Köszönjük a szurkolóknak, hogy az ankéton és a meccsen is mellettünk álltak. Még négy forduló van hátra a playoutból, és minden mérkőzést nagyon komolyan fogunk venni. Szerdán Szegeden folytatódnak számunkra a küzdelmek, és nem lehet más a célunk, mint a győzelem megszerzése.
A két csapat előző mérkőzésének összefoglalója:


Korrekt az lenne Ivko-tól ha játszatna mindenkit, mint az OSE ellen, most majd meglátjuk mennyire lesz korrekt….
Elég korrekt volt? vagy van még vergődsz kicsit az önsajnálatban?