Kosárlabda
“Szeretnénk, ha a csapat a tavalyi szereplést meg tudná ismételni”
Bemutatkoztak a szurkolóknak az oroszlányiak új játékosai.
:
:
A 2022/2023-es szezon szurkolói ankétját tartották múlt szerdán délután az oroszlányi sportcsarnokban. A sportrendezvényen bemutatkoztak az új játékosok, ugyanakkor a tavalyi szezonban szereplő kosárlabdázók és az MVM-OSE Lions szakmai stábja is válaszolt a drukkerek kérdéseire – írja az OVTV Facebook-oldala.


Szólj hozzá!