Sopron KC - MVM-OSE Lions
Magyar Kupa, negyeddöntő
Sopron, NOVOMATIC Aréna, szerda 19:00
Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás Ferenc, Minár László Balázs (Forrai Sámuel)
Sopron: Joseph - Jones - Valerio-Bodon - Barnett - Durham
Oroszlány: Ruják - Dimitrijevics - Carev - Calloway - Werner
A Magyar Kupa negyeddöntőjében az alapszakasz 5. Sopron, a 11. Oroszlány fogadja. A két csapat a bajnokságban 1-1-te végzett, mint két gárda otthon győzött.
Kosztasz Flevarakisz, Sopron KC: Itt, ha lehet így fogalmazni, egy mérkőzés az élet, nincs lehetőség javításra. Szép eredmény az alapszakaszban elért ötödik hely, de ezt nagyon szeretnénk fokozni azzal, hogy a kupában bejutunk a négyes döntőbe. Persze nyilván ellenfelünknek is ez a célja, és az Oroszlány egy nagyon veszélyes csapat, egy az egy elleni játékban igen hatékony mezőnyemberekkel, jó dobókkal és harcos, a lepattanókért agresszíven harcoló játékosokkal. Első sorban azonban magunkra koncentrálunk, szeretnénk behúzni a mérkőzést.
Simon Petrov, MVM-OSE Lions: Nehéz mérkőzés vár ránk, de a kupa szépsége, hogy egy meccsen bármi megtörténhet. A legfontosabb a védekezés és a lepattanók begyűjtése lesz, valamint, hogy támadásban javuljunk. Idegenben nem lesz egyszerű nyerni, de mindent megteszünk azért, hogy ez sikerüljön. Szerencsére mindenki egészséges.


Szorítok az Ose nak, de sajnos eléggé szétestek a szezon második felére…Sima hazainak néz ez ki, de egy meccsen bármi lehet!
Hihetetlen, hogy ez a cikkíró ennyi helyesírási hibát vét szinte minden egyes cikkben. Borzasztóan zavaró és élvezhetetlenné teszi az olvasást.
Győzni fogunk, hajrá SKC! Szerdán mindenki az arénába!
Ne legyél abban anyira biztos! Eddig amelyik csapat nem vett minket komolyan azt vertük meg (pl: Sopron)! Ebben a szezonban az a kevés győzelmünk fele, nálunk a tabellán sokkal jobb helyet elfoglaló csapatok ellen volt, de holnap mindenre választ fogunk kapni!
De biztos vagyok benne!