Connect with us
Hirdetés

Magyar Kupa

Sopron KC – MVM-OSE Lions

Hazai pályán harcolná ki a négybe jutást a Sopron.

Sopron KC - MVM-OSE Lions

Magyar Kupa, negyeddöntő
Sopron, NOVOMATIC Aréna, szerda 19:00
Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás Ferenc, Minár László Balázs (Forrai Sámuel)

Sopron: Joseph - Jones - Valerio-Bodon - Barnett - Durham

Oroszlány: Ruják - Dimitrijevics - Carev - Calloway - Werner

A Magyar Kupa negyeddöntőjében az alapszakasz 5. Sopron, a 11. Oroszlány fogadja. A két csapat a bajnokságban 1-1-te végzett, mint két gárda otthon győzött.


Kosztasz Flevarakisz, Sopron K
C: Itt, ha lehet így fogalmazni, egy mérkőzés az élet, nincs lehetőség javításra. Szép eredmény az alapszakaszban elért ötödik hely, de ezt nagyon szeretnénk fokozni azzal, hogy a kupában bejutunk a négyes döntőbe. Persze nyilván ellenfelünknek is ez a célja, és az Oroszlány egy nagyon veszélyes csapat, egy az egy elleni játékban igen hatékony mezőnyemberekkel, jó dobókkal és harcos, a lepattanókért agresszíven harcoló játékosokkal. Első sorban azonban magunkra koncentrálunk, szeretnénk behúzni a mérkőzést.

Simon Petrov, MVM-OSE Lions: Nehéz mérkőzés vár ránk, de a kupa szépsége, hogy egy meccsen bármi megtörténhet. A legfontosabb a védekezés és a lepattanók begyűjtése lesz, valamint, hogy támadásban javuljunk. Idegenben nem lesz egyszerű nyerni, de mindent megteszünk azért, hogy ez sikerüljön. Szerencsére mindenki egészséges.

5 hozzászólás

5
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
donnarummaCsaklakers24magister_officiorum Recent comment authors
donnarumma
Olvasó

Szorítok az Ose nak, de sajnos eléggé szétestek a szezon második felére…Sima hazainak néz ez ki, de egy meccsen bármi lehet!

lakers24
Olvasó

Hihetetlen, hogy ez a cikkíró ennyi helyesírási hibát vét szinte minden egyes cikkben. Borzasztóan zavaró és élvezhetetlenné teszi az olvasást.

magister_officiorum
Olvasó

Győzni fogunk, hajrá SKC! Szerdán mindenki az arénába!

Csak
Olvasó

Ne legyél abban anyira biztos! Eddig amelyik csapat nem vett minket komolyan azt vertük meg (pl: Sopron)! Ebben a szezonban az a kevés győzelmünk fele, nálunk a tabellán sokkal jobb helyet elfoglaló csapatok ellen volt, de holnap mindenre választ fogunk kapni!

magister_officiorum
Olvasó

De biztos vagyok benne!

Legfrissebb

Hírek

Facebook