Kosárlabda
Sajátnevelésű játékosaival hosszabbított az Egis Körmend
Mindketten két éves kontraktust írtak alá.

:
:
Az Egis Körmend hivatalos oldalán jelentette be hogy két évvel meghosszabbította Kiss Benedek és Kiss Mátyás szerződését.
Kiss Benedek tavaly nyáron tért vissza Körmendre az Albától, az alapszakaszban 26 mérkőzésen 3,2 pontot átlagolt 12,3 perc alatt.
Kiss Mátyás a csapat színeiben mutatkozott be anno az NBI-ben is, 21 alapszakasz-meccsen 1,9 pontot és 1,1 gólpasszt rakott a közösbe.

Amúgy helyesen: Mindketten kétéves kontraktust írtak alá.
Helyesírási gyorssegély: … saját kezű aláírás, saját költség, saját maga, saját nevelésű, saját termésű,
Mindkettő jó srác, normálisak. Egy gond van velük, nem Körmend szintű játékosok.
Ne ítélj előre. Egyelőre az is homály, milyen anyagi forrásból gazdálkodik majd a klub. Szponzoráció ? Először azt kellene majd tisztázni, mi is a mennyi.
Teljesen felesleges lépés..
Egy áráért elhozhatták volna Sövegjártót, aki egyedül többet ér mindkettőjüknél nemcsak fejben de fizikálisan is.
De megszoktuk, hogy Körmenden az számít, hogy ki kinek a kije.
(Ja és nyitott lett volna a változásra)
Az oké, hogy a két Kiss, nem Jordan unokája, de szerintem idén is rendszeresen játszva bizonyították, akár nehezebb szituációkban is, hogy bizony lehet rájuk számítani!
Sövegjártó, aki eddig csak a padot fényesítette, ezért semmilyen tapasztalata nincs, miért, mi alapján vagy benne olyan biztos, hogy jobban megállná a helyét?
Mondjuk gondolni sokmindent lehet, de ez azért messze nem ismeretség kérdése!
De gondolom te szombathelyi lehetsz.
Csak mert ők szokták mindig azt terjeszteni, hogy itt mindenki hozzáértetlen és teljesen hülye…
Kiss Matyiék biztosan azért játszanak itt mert nb1-es szintű játékosok és nem azért mert nincs más ugye? Ha az a cél, hogy egy több éve stagnáló “fiatal” legyen aki a 40 éves Fepu helyett jó néhány percre, feltudja hozni a labdát (néha hiba nélkül) akkor tökéletes választás való igaz..Ha pedig “scorer” akkor elvileg nem 1,9 p lenne az átlaga. Szombathelyen csak Bognár, Clark, Diggs, Novakovic, Kovács szerepel Sövegjártó előtt és még ha meccsnapon a kispadon is ül, minden további napon velük készül és ugyanazt a melót végzi el mint ők. Kiss tesók a keretbe sem lennének náluk ha őszinték akarunk… Olvass tovább »