:
:
A szezon befejezését követően megkezdte az építkezést a 2026-27-es idényre a DEAC kosárlabdacsapata. Első lépésként a gárda eddigi vezetőedzőjével, Pethő Ákossal sikerült megállapodni, aki további egy évvel hosszabbította meg lejáró szerződését.
A szakember 2025 márciusában vette át a csapat irányítását Andjelko Mandicstól, 48 mérkőzésen 27 győzelem és 21 vereség a mérlege.


Sok sikert!
Játékoskeretre lesz rendesen pezeta?
Vagy maradunk 5-8-ban évente?
Hajrá DEAC!