Connect with us
Hirdetés
Hirdetés

B-csoport

A Veszprém is elkapta a Jászberényt a B-csoportban

A DEAC U23 42 dobott ponttal nyert meccset, a Rátgéber Akadémia 166-ig jutott a...

Bajnokság

💬 1 A 7. forduló csapata

Nagyon nagyot ment a kecskeméti Xavier Pollard.

Bajnokság

💬 18 Egy pont lett közte, legyőzte az Egis Körmendet a Nyíregyháza

Mélyről jött vissza a vasi együttes, de így is az újonc nyert.

wbasket

Fáradtan is végig vezetve nyert a Sopron a Csata otthonában

Nem volt kérdés a győztes kiléte.

Bajnokság

💬 65 Hosszabbítás döntött Zalaegerszegen: nagy meccsen győzött a Falco

Remek találkozót játszottak a felek.

Bajnokság

💬 14 Sopronban nyert a PVSK

Fordulatos meccsen jobban bírta a hajrát a pécsi együttes.

MÉG TÖBB KOSÁRLABDA:

TOVÁBBI CIKKEK
Hirdetés

Sportposzt

ALAPSZAKASZ TABELLA – Férfi

H Csapat M Gy V rel.p.
1. Falco-Vulcano Energia KC 8 8 0 1.000
2. Szolnoki Olajbányász 7 6 1 0.928
3. Duna Aszfalt-Kecskemét 7 5 2 0.857
4. DEAC – Tungsram 7 4 3 0.786
5. MVM-OSE Lions 7 4 3 0.786
6. Pécsi VSK-VEOLIA 7 4 3 0.786
7. Egis Körmend 6 3 3 0.750
8. Kaposvári KK 7 3 4 0.714
9. Zalakerámia ZTE KK 7 2 5 0.643
10. Sopron KC 6 2 4 0.666
11. Alba Fehérvár 7 2 5 0.643
12. Atomerőmű SE 7 2 5 0.643
13. Hübner Nyíregyházai KSE 8 2 6 0.625
14. Naturtex-SZTE-Szedeák 5 1 4 0.600

Következő mérkőzések

Ford. Párosítás Időpont
8. Nyíregyháza – Kaposvár 2021.10.30. 16:00
8. ASE – Szeged 2021.10.30. 18:00
8. DEAC – ZTE 2021.10.30. 18:00
8. Körmend – PVSK 2021.10.30. 18:00
8. Szolnok – KTE 2021.10.30. 18:00
8. Sopron – Alba 2021.10.30. 19:00
8. Falco – MVM-OSE 2021.10.30. 18:00

ALAPSZAKASZ TABELLA – Női

H Csapat M Gy V rel.p.
1. Sopron Basket 6 6 0 1.000
2. Atomerőmű KSC Szekszárd 6 6 0 1.000
3. PEAC-Pécs 6 6 0 1.000
4. Ludovika-FCSM Csata 6 4 2 0.833
5. Aluinvent DVTK 6 3 3 0.750
6. ELTE BEAC Újbuda 6 3 3 0.750
7. UNI Győr MÉLY-ÚT 6 3 3 0.750
8. VBW CEKK Cegléd 4 2 2 0.750
9. TFSE-MTK 5 1 4 0.600
10. Vasas Akadémia 5 0 5 0.500
11. BKG 6 0 6 0.500
12. PINKK Pécsi 424 6 0 6 0.500

Facebook

Videó