Connect with us
Hirdetés

Kosárlabda

Oliver Vidin: Miután ideérkeztem, láttam, hogy ennyire képes ez a keret

Edzői értékelések.



:

:

Alba Fehérvár – Endo Plus Service-Honvéd 90-98 (28-17, 25-28, 17-29, 20-24)

Oliver Vidin : Gratulálok a Honvédnak, megérdemelt győzelmet aratott a fővárosi csapat. A második félidőben látszott a különbség abban, amit ők beleraktak a meccsbe, és amit mi. Köszönöm a szurkolóknak köszönöm, hogy kijöttek drukkolni és elnézést kérek tőlük. Amióta megérkeztem, nem építkeztem jól, teljes mértékben vállalom a felelősséget. Az elmúlt 13 évben ez a második idény, amikor nem nyerek a csapatommal semmit. A véleményem szerint nem volt az idényben olyan meghatározó magas játékosunk, aki hatékony lett volna a festékben és elvitt volna 30 perceket a mérkőzéseken. Ez látszott a mai meccsen is, a Honvéd 50 pontot szerzett a festékből, mi 32-t. Miután ideérkeztem, láttam, hogy ennyire képes ez a keret, mondtam a vezetőségnek, hogy legalább öt játékost kellene kicserélni menet közben.

Zlatko Jovanovic : Elismerésem az Albának az egész idényért, egy olyan klubról van szó, amely mindig a legmagasabb szintre törekszik és nagyon kemény, fizikai párharcot vívtunk vele az ötödik helyért. A csapatom fantasztikus volt, elképesztő karaktert mutatott. Az elmúlt három évem a Honvédnál nagyon emlékezetes, sokat fejlődtünk, az utolsó idényben a kupában a legjobb négybe jutottunk, és az ötödik helyen zártunk a bajnokságban. Gratulálok a csapatnak, remek srácokkal, fiatalokkal dolgozhattam.

10 hozzászólás

10
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
5 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
törrögszultánMarko_tropojábólRoyLajosJon Recent comment authors
törrögszultán
Olvasó

Fehérváron 15 éve a legnagyobb baj a vezetéssel van!
Koncepció nélküli évről – évre való “ csapatvösszerakással” NEM LEHET SIKERES KLUBBOT MŰKÖDTETNI!
1 megoldás van a Simon féle vezetést fel kell számolni!
Amíg fent nincs változás, nem lesz jó edző nem lesz jó csapat sem!

Lajos
Olvasó

Azért ez erős Vidintől… Mindenki hibás csak ő nem, szánalmas!

Marko_tropojából
Olvasó

Ennek fuss neki mégegyszer cimbora. A nyilatkozat negyedik sora: “Amióta megérkeztem, nem építkeztem jól, teljes mértékben vállalom a felelősséget.” Ez azt jelenti, hogy senki sem hibás, csak Ő.

Jon
Olvasó

Azt a magyarázkodást…
Vidin…szánalmas.

apafibeni
Olvasó

Jovanovic lehet, hogy jó edző, de rendkívül unszimpatikusan viselkedik a meccseken.

Jon
Olvasó

A csapatjáték is kicsit olyan. Valószínűleg taktika az egész.

Lajos
Olvasó

Egy unszimpatikus, tipikus szerb edző…

Csippa
Olvasó

Ez a nyilatkozat alapján Jovanovic is megy…

Redbid
Olvasó

Ha minden igaz Vidin helyére.

Roy
Olvasó

Vagy a Konakov helyére ????
Kérdés hogy mit választ a pénzt vagy az évek óta tartó stabilitást.
Első esetbe Alba másodikba Falco.
Majd meglátjuk.

Legfrissebb

Hírek

Facebook