Már szinte az első félidőben eldőlt a meccs.

PINKK-Pécsi 424 - Vasas Akadémia 50-88 (15-27, 10-22, 15-21, 10-18)

Kozármislenyi Sportcsarnok
V.: Fodor A., Hervay T., Rácz Zs. R. (Balogh L. Gy.)

PINKK: Jáhni 17, Cukic 9, Sánta 13, Csutorás 2, Podrug 2. Csere: Szűcs -, Jovana 4, Vári 3/3, Zsilinszky -.

Vasas: Heljic 18/3, Tóth 8, Bach 14/6, Dombai 10, Karakesivics 5. Csere: Boros -, Hizsnyik -, Budácsik 7, Böröndy 7, Vukov 2, Varga 11/3, Smailbegovic 6.

A női kosárlabda bajnokság play-outjának második fordulójában a PINKK-Pécsi 424 fogadta hazai pályán a Vasas Akadémia csapatát. Előbbi négy sikerrel a harmadik volt, míg a Vasas nyolc győzelemmel az élen állt a 9-12. helyezett csapatok tabelláján.

A mérkőzés nem tartogatott túl sok izgalmat, ugyanis a fővárosiak már az első negyedben megléptek tizenkét ponttal. A folytatás is hasonló koreográfia szerint zajlott, így a félidőben már huszonkét pontos volt a differencia.

A PINKK a második félidőben sem tudott újítani, a Vasas a harmadik és negyedik negyedet is megnyerte, így magabiztosan nyert Kozármislenyben (50-88).

Fotó: hunbasket.hu