MTK Budapest - PINKK-Pécsi 424 66-63 (18-16, 13-14, 15-19, 20-14)

Budapest, Városmajori Sportcsarnok
V.: Balogh Gy., Lengyel Á., Horváth Cs. (Gorka Sz.)

MTK: Süle 14/12, Szabó F. 4, Bernáth 8/6, Czirják 16/12, Hegedűs 12. Csere: Szeitl -, Koch 2, Pusztai -, Wéber 6.

PINKK: Szücs L. -, Jáhni 11, Sánta 7/3, Cukic 15/3, Markovics 16/6. Csere: Csutorás 8/6, Zsilinszky 6, Vári -.

A női play out másik mai mérkőzésén az MTK három ponttal legyőzte a bokasérülése miatt Emilija Podrugot nélkülöző PINKK-et.

Jobban kezdtek a fővárosiak, de nem szakadt le a vendég együttes sem, még a félidőben is csak egy ponttal vezetett a házigazda (31-30).

A szünet után sem dőlt el semmi, egy 10-0-ás rohammal fordítani tudott a PINKK (42-46), amely hárompontos előnyről várhatta a záró játékrészt.

Fordulatokból a hajrában sem volt hiány. Előbb 56-52-re visszajött az MTK, majd egy újabb 0-11-es szériával már a baranyaiak álltak jobban (56-63). Itt azonban megállt a PINKK, már csak Nagy Dóra együttese tudott hozzászólni a meccshez, ezzel életben maradtak a kék-fehér remények, hiszen a szezon során harmadszor is az MTK örülhetett.