Connect with us
Hirdetés

Bajnokság

“Nincs okom arra, hogy ne méretessem meg magam”

Szalay Ferenc újságírói kérdésre válaszolva jelentette ki, hogy folytatná a munkát.



:

:

A magyar női válogatott sajtótájékoztatóján – újságírói kérdésre válaszolva -, mondta el az MKOSZ elnöke, hogy folytatná a munkát a szövetség élén.

Nincs okom arra, hogy amikor eljön az ideje, ne méretessem meg magam. Eredményeink büszkeséggel töltenek el: példát mutatunk arról, hogyan lehet békében, szorgalmasan és eredményesen dolgozni

– mondta Szalay Ferenc.

Az MKOSZ tisztújító közgyűlését tavasszal tartják.

Szalay Ferenc folytatná a munkát, erősítene az ellenőrzések területén

28 hozzászólás

28
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
10 Comment threads
18 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
17 Comment authors
moldi56RedbidChikán SándorGézukaVulcano Recent comment authors
Chikán Sándor
Olvasó

Azért kedves SZalai úr a férfi magyar kupát Debrecenbe vinni az már maffia tevékenység.Talán tanult belőle és helyesen idén már Budapesten lesz, amihez gratulálok.Hajrá magyar kosárlabda!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gézuka
Olvasó

Térkő Feri! Ha már polginak nem indulsz mert a verebek mást csiripelnek… alias TZ akkor legalább itt vedd fel a büdös nagy semmiért a pénzt.

moldi56
Olvasó

Anno a 90-es évek elején volt Szalai Feri edző is az Olajnál.Olyan sikeres volt a munkája,hogy a csapat kis híján kiesett.Akkor hozták ide Rezák Lacit Kecskemétről.Ő lett a vezetőedző,Szalai a másodedző.Az eredmény ismert,bajnok lett akkor az Olaj,története során először.Ezzel csak azt akartam érzékeltetni,hogy szakmailag voltak hiányosságai.

Vulcano
Olvasó

Reméljük legközelebb a bajnoki aranyak átadására, bokros teendői mellett tud majd időt fordítani az Elnök úr.

JólnézünkMIKI
Olvasó

A férfi A-csoportos bajnokságot gyengíteni akarja, U23 szabály, vagy a 2 magyart a pályára szabály rémével!
A férfi utánpótlásból az ő regnálása alatt lett TÖMEGSPORT!
3/3 és a női kosárlabda az OK, de csak takarózásnak jó, mert a férfi bajnokság minősége a legfontosabb!

Motoros
Olvasó

Legyen az ellenjelölt OnkelGeorge??‍♂️???

JR.Benitez
Olvasó

Szidhatod ha gondolod Babettás, de azért ahol a polgi és a kosárlabda mindenható egy személyben Pista, onnan talán ilyen témában nem ártana csendben maradni…

2lee14
Olvasó

Ő meg a csendben maradás, sose tudja mikor kellene ?

PL
Olvasó

mendez haverotok a legjobb példa.
Motoros legalabb senkit se fenyeget halálosan.

Legyetek mendezre büszkék.

JR.Benitez
Olvasó

Mendezre senki nem büszke, többször írtam én is fejezze be! Mondjuk Motorosra se az senki, épp azért lett ilyen

Motoros
Olvasó

Milyen?

Motoros
Olvasó

Neked szövegértelmezési problémáid vannak?
Hol szidtam?
Ez 1 javaslat volt????

JR.Benitez
Olvasó

Én Pistát javaslom! Johetnék azzal hogy szép szál legény, meg hű pártkatona, meg szereti mindenki! De ami a lényeg: az eredmények is őt igazolják!!!

PL
Olvasó

Igazad is van, igazolják az eredmények. Elmúlt években nincs semmi szégyenkeznivalónk…..hisz nálunk nincs forgóajtó a polgihivatalon, ahol Dzsordzsi annyiszor sétál be plusz pénzért, ahányszor csak akar….és mindig kitömik.

Szép szál legény lenne? Ezt nem tudom, oké, hogy magas, de ha Neked bejön, akkor bejön.

Pártkatonázni meg vicc.

Legcukibb pártkatona a nemény bandi,aki évente sír, hogy nem lesz pénz adventi világításra, meg semmire, mert jajjnincspénz… de azért 300 milliócska van….másra ? + az éves egyéb forgóajtós akciók..

Szerényebben kéne…

JR.Benitez
Olvasó

PL! Forgóajtó, polgihivatal??? Ez most komoly Körmendről ezzel jönni???? Amikor a polgi és az MTE egyszemélyes mindenhatója ugyanaz az ember???? Neki kérnie sem kell te is tudod, nincs sem a városban sem a klubnál aki kicsit kontrollálni próbálná. Ha ezt komolyan írtad elég morbid, viccnek meg kurva szar….

Redbid
Olvasó

Jesszus Rámszesz Benitez 🙂 hát még véletlenül sem, csak ti még mindig nem vagytok képesek felfogni, hogy itt a kisvárosi költségvetésben nincsenek “csilliárdok” a kosárcsapat számára, (és te a leírtak alapján különösen fogalmatlan vagy, de sajna vagytok ezzel még vakon “páran”) azért, hogy egyáltalán lehessen, bizony sokat kell talpalni, és akkor még itt bármikor lehet bármi! De beszéljenek akkor a számok! Szombathely önkormányzati támogatás 417mill. VS. Körmend 41mill.!! – Körmend “Drága volt a nemzetközi szereplés a körmendi kosárlabdacsapatnak, plusz 10 millió forintos támogatást kértek az önkormányzattól Farkas Bazsi 2023-01-13 11:27:00 Végül 8 millió forintot kaptak, kettéosztva. 10 millió forintos önkormányzati… Olvass tovább »

JR.Benitez
Olvasó

Redbid! Értelmesebbnek gondoltalak mint hogy ismeretlenül lefogalmatlanozol bárkit… Az meg hogy a nagy Farkas Bazsitól idézel, szerintem mindent visz. Egy dolgot kérlek viszont soha ne felejts el. Gergő bizonyos dolgokban át lett ba..va, mint szar a palánkon. Azt is tudjuk mire kellett a vezérnek. De attól még garantáltan többet tud az ottani simlikről, fekete lóvékról stb… mint itt bárki. Maradjunk ennyiben…

Redbid
Olvasó

Nem, maradjunk csak a számoknál azok a tények!! Amit te mondasz az meg egy zavaros sejtetés, csúsztatás, és ha érted amit olvasol, akkor teljesen lényegtelen, hogy kitől idéztem, a lényeg az, hogy ő honnan, és mit idézett!! Szóval bocs ha belegázoltam a hirtelen érzékennyé váló lelkivilágodba, de tényleg tele már a hócipőm, hogy ti onnan mindig mindent jobban tudtok, és most már nem csak a Körmenddel kapcsolatban, hanem bárkinél, bárhol, bármit! Azt meg azért ne feledjük, itt sokszor nem ártatlan vélemények hangzanak el a részed, a részetekről, hanem sokszor egyszerűen “féligazságok” hazug állítások!! Szóval jól írta Pl, SZERÉNYEBBEN!! Ja és… Olvass tovább »

vasipasi
Olvasó

Hajlamosak vagyunk elfelejteni, hogy mi volt Szalay előtt. A válogatott stabil eb résztvevő lett, a Sopron euroligát nyert, a női euroligában három magyar csapat indul, a férfi bajnokság színvonala egészen az idei szezonig emelkedett. A sportágban nincsenek balhék, lopások, stb…
Probléma a fiú utánpótlásvonalon van egyedül, de ezzel a problémával mintha történt volna szembenézés az utóbbi időben.
Miért ne maradna? Mi lenne jobb?

WSreborn
Olvasó

Atyaisten mit fogsz ezért kapni a sárgáktól????? Pedig korrekt hsz

PL
Olvasó

Ha vége a műszaknak, jön mendez és lesz itt minden ?

Gézuka
Olvasó

Utánpótlás? Szembenézés? Kizárt. Én nem látok összefüggést Térkó Feri elnöksége és a fejlődés között. A szövetség európai porondon továbbra is súlytalan. A TAO pénzek folynak az “akadémiákhoz” eredmény meg sehol csak az a 1-2 játékos akit az u23-as szabály miatt kötelesek pályán tartani x ideig. Ja és ez a stabil eb résztvevő… hát… végig nézted a többi ország válogatottját milyen generáció váltás volt az elmúlt 4-8 évben (csehek, délszlávok, litvánok – általában velük sorsolnak össze)? Én első sorban ehhez kötném hogy sikerült kijutni eb-re. Illetve ha tetszik ha nem, azért Ivko szerepét jobban belelátom mint azt, hogy ki ül a… Olvass tovább »

bbzte
Olvasó

Itt önértékelési problémákat látok. Javaslom: elő a kockás papírt….regnálás alatt honnan-hová jutott a magyar kosárlabda társadalom (persze a leírtakat külsős szem azért véleményezze)….utána lehet gondolkodni, hogy A vagy B. Addig kár erőltetni csak az A-t!

Noname
Olvasó

Pedig van rá okod Szalay!

JólnézünkMIKI
Olvasó

68 éves. Még 5 évig maradjon?
Vélemények?

Milivoj
Olvasó

Maradni fog, de én azt mondom, hogy már nem kéne

kosárbáró
Olvasó

Arról lehet e tudni, hogy lesz e ellen jelölt az elnök választáson???Hallani kósza híreket, de semmi konkrétum nincs, pedig elég közel van a kitűzött időpont!

Mogyi19
Olvasó

Szerintem nem lesz senki

Legfrissebb

Hírek

Facebook