Connect with us
Hirdetés

Kosárlabda

NHSZ-Szolnoki Olajbányász – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

1-1-ről folytatódik pénteken a döntő.

NHSZ-Szolnoki Olajbányász - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

Rájátszás, döntő, 3. mérkőzés.
Szolnok, Városi Sportcsarnok, péntek 20:00.
Játékvezetők: Benczur Tamás, Dr. Mészáros Balázs, Makrai Márton (Hartyáni Zsolt).

Szolnok: Somogyi - Krnjajski - Darthard - Barnes - Skeens.

Szombathely: Váradi - Tanoh Dez - Novakovics - Bognár - Toro.

A bajnoki döntő harmadik mérkőzésén a Szolnok a Falcót fogadja. 1-1-ről folytatódik a sorozat, miután Szolnokon az Olaj, Szombathelyen a Falco tudott nyerni.

Vedran Bosnic, NHSZ-Szolnoki Olajbányász: Várjuk már a párharc harmadik összecsapását, készen állunk a mérkőzésre, kielemeztük a hibáinkat a keddi vereséget követően. Célunk, hogy az első pillanattól kezdve mi kontrolláljuk a meccset és annak ritmusát, nem lehetnek olyan üres perceink, mint amilyenek legutóbb voltak az első félidőben, amit a Falco meg is büntetett. Természetesen hazai pályán a maximumot fogjuk nyújtani annak érdekében, hogy megvédjük a pályaelőnyünket és újra mi vezessünk a szériában.

Milos Konakov, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely: Azt gondolom, hogy bizonyos szempontból hasonló volt a második mérkőzés és az első, csak más ritmusban. Tehát most is egy kemény, fizikális csatára számítok, melyeket apróságok döntenek el. Mindkét meccsen volt olyan pillanat, amikor az egyik csapat elhúzott a másiktól több, mint 10 ponttal is, mégis a másik visszajött és volt lehetősége a fordításra. A két legjobb csapat játssza a döntőt, mind a kettőben megvan a minőség, hogy amikor ritmusba kerül, komoly futásokat rakjon össze. 40 perces koncentráció és kemény, agresszív védekezés lesz a kulcs, apró momentumok fognak dönteni ebben a párharcban. Készen kell állnunk a labda mindkét oldalán a Szolnok erősségeire. Elégedettek vagyunk amiatt, hogy nyerni tudtunk kedden, most van egy újabb lehetőségünk van arra, hogy elvegyük a pályaelőnyt. Elemeztük a hibákat, felkészültünk az összecsapásra, a célunk pedig a győzelem.

A párharc előző mérkőzésének összefoglalója:


24 hozzászólás

24
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
12 Comment threads
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
MatulabacsiTürelmesXeroMTEKORMEND1975Rózsabimbó Recent comment authors
Türelmes
Olvasó

Már a helyszinen várom az e heti ünnepet. Távolság letudva, fények felgyújtva.

Türelmes
Olvasó

Valahogy azt érzem, ezeknek az olajos fiúknak kedvük volna a szombathelyi hálóra, azt meg az idei felállásban nem szerezhették meg csak úgy, ‘egyszerűen’.
Talán azt álmodják, a következő szombathelyi meccs után levághatják.
Mondjuk, azt nem adják csak úgy ajándékba, ahhoz legalább kétszer kellene nyeriük, pont annyit, amennyit a Falconak is.
Szurkolok a jó, sérülésmentes játékért (indulok is, hogy estére odaérjek 🙂 ).

Xero
Olvasó

Na Benczúr. Talán végre nem arról fog szólni minden, hogy mit fújtak össze-vissza a bírók.

MTEKORMEND1975
Olvasó

Hajra OLAJ

Rózsabimbó
Olvasó

Szerintem, ha Wojcik és Holt többet lesznek a pályán, mint legutóbb, megnövekszenek a nyerési esélyeink!
Hajrá Olaj!

MTEKORMEND1975
Olvasó

Alapból sima lesz! Perl 10-et se dob ma!

Jon
Olvasó

Ha az nüansznak számít, hogy legalább 2 játékos felnőljön Perl Zoli mellé, és 20 pont körül zárjon (nem rossz átlaggal), akkor egyetértek, nüanszok fognak dönteni. 🙂 Gondolom az is nüansz, hogy erőn felül kell védekezni, nem hagyni őket üres triplákat dobni, a 2-2-ket levédeni, és valahogy megközelíteni a Szolnok labdajáratását. Ezek nélkül Szolnokon nincs nyerési esély, mert az délibáb, hogy mivel az első meccs 3 negyedig szoros volt, ott lett volna tényleges nyerési esély. A második meccsen kicsit már jobb volt a védekezés, ezen sikerült javítani, de az sem biztos hogy meglett volna Perl 30 pontja és zseniális megmozdulásai nélkül.… Olvass tovább »

Rouge
Olvasó

A bajnoki cím nálam továbbra is fifty-fifty
(de szerintem mi örülünk a végén),
a mai meccs után pedig
vagy hatvan-negyvenre vagy húsz-nyolcvanra alakul.

MINDÖRÖKKÉ OLAJKA!

Hiányzik Holt a védelemből.

majerle09
Olvasó

Segítsetek lécci. Idén minden meccs olyan volt, ahol Konakov mester “fizikális” csatára számitott. Milyen akkor, amikor nem fizikális?

Soós Sándor
Olvasó

Ma vajon beveszik Somogyi színészkedéseit? Ami lassan Shai Alexanderi magaságokba van…

fanaticfantastic
Olvasó

Ma vajon beveszed?

Matulabacsi
Olvasó

tövig remélhetőleg… legyen torkos csütörtök pénteken, bőnyállal

Fuckjova
Olvasó

Véleményem szerint aki ma nyer, nagy eséllyel az nyeri a döntőt.

Jon
Olvasó

Ha a Falco nyerne, attól még benne van ebben a Szolnokban a fordítás. Ha a Szolnok nyerne, az egyrészt papírforma, másrészt az 5. meccsen is gömbölyű a labda. Ha lesz. Ilyen szempontból a következő Szombathelyi meccs sokkal fontosabb. 5. meccsen talán könnyebben megremeghetnek a szolnoki kezek is és láttunk már lefagyásokat a legjobb csapatoktól is, meg egyes játékosoknak is lehet pocsék napja. Szerintem ez a mai “csak egy meccs”.

Marillion
Olvasó

Ha nem tudunk változtatni a megszokott “egy személyes hadsereggel is hatékonyságon” akkor minimális esély lesz csak arra hogy győztesen jöhessünk haza!

Olajbayern80
Olvasó

Ezt a Szolnokon,nem lehet már legyőzni a Ligetben!Remélem az igazi fanok lesznek kint,nem pedig a cicababák a selyem fiúkkal.Ahogy hallottam sok igazi tőrzs szurkoló nem lesz kint,a sok divat miatt…

YoWassupFam
Olvasó

Pedig sajnos sokan lesznek kint ebből a kategoriából. Első meccsen mellettem emberünk kérdezi a másikat:
-“kinek kell szurkolni?”
-“a fehérnek.”
Azt hittem leesek a székről… ez azért szomorú , mert pl jó barátom , akivel járok meccsekre, minden hazain kint volt idén is teljesen mindegy, hogy az ellenfél az Ose vagy a Kecsó ,sőt még a Miskolci meccsekre is vette a fáradtságot hétközben, hogy kísérje a csapatot, de a döntő meccsein nem tud kint lenni, mert… Sajnos ez mindig is így volt az Olaj történetében. Most Falco, régebben Alba, Honvéd vonzotta az ilyen “szurkolókat”.

Olaj88
Olvasó

no offense, de ha minden meccsen kint van, akkor miért nincs bérlete? akkor nem lenne ilyen gondja

YoWassupFam
Olvasó

Ugyanezt kérdezem tőle minden meccs előtt évek óta lol válasz mindig az, hogy mi van ha nem tudja kihasználni valamiért, akkor kidobott pénz. Valahol megértem, valahol nem. Nem vagyunk egyformák.

Olaj88
Olvasó

Értem, akkor saja meg kell ennie amit megfőzött magának

Matulabacsi
Olvasó

szvsz mert pofátlan árak vannak (nem vagyok bérletes). még valamikor a 20-25e forintos áraknál volt utoljára bérletem. 45-90e forintot hogy őszinte legyen sajnálnék rá és van hogy lutri az adott szezon.

YoWassupFam – szerintem odaadja másnak az pedig elmegy, vagy ha pénzt is kér érte akkor elkéri a meccs jegyet.

p.borisz
Olvasó

Ó, szóval ott is vannak divatok….;-)
Látod nemcsak nálunk vannak, sajnos sikk lett meccsre járni és ott bámészkodni, pöffeszkedni. Persze a meccsről fogalma nincs az ilyennek, de jól mutat az instafotón…

Jon
Olvasó

Szolnokon divatok? Kizárt! 🙂

MTEKORMEND1975
Olvasó

Mindenhol van VALAMENNYI divat (ami ahogy írjátok szomorú és gáz) csak nem mindegy mennyi!

Legfrissebb

Hírek

Facebook