17:05-kor játszunk legközelebb Nagy Britannia ellen.

•

:

:

Sajnálatos módon Keller Iván megsérült a mai napon az első Koszovó elleni mérkőzésen , így a második mérkőzésen nem tudott pályára lépni.

Az első percben egyik csapat sem tudott pontot szerzeni, viszont másfél perc alatt 5 faultot is összeszedtünk, míg az ukránok csak egyet. Ivosev játszott össze Demeterrel, majd a támadás végén Demeter sikeresen tudta befejezni egy palánk alatti visszatevéssel. (1-0) Chumakov egyből kiegyenlített, majd Balaban szerzett kosarat egy löb labdából, így az előny ellenfeleinknél volt három perc elteltével. (1-3) Gyors kosarak születtek tőlünk Ivosev és Demeter talált be, de így is két pont volt az ukránok előnye. (3-5) Chumakov egy triplát szerzett, így jelentősebb előnyhöz jutottak ellenfeleink. (3-7) Balaban tört be és igaz; elsőre nem talált be, de visszapöcizte saját lepattanóját, majd Kerpel-Fronius szerzett kosarat, így elkezdtünk zárkózni. (4-8) Büntetőből szerzett kosarat Noskov, majd előbb Ivosev, majd Demeter szerzett kosarat, így három pont volt a különbség. (6-9) Chumakov megint betalált a hármasról, majd Noskov is, míg tőlünk Demeter szerzett kosarat. (7-13) Demeter faragta a különbséget, majd Kerpel-Fronius talált be a hármasról, majd ezt követően Demeter is, így egymás után kétszer is egál lett a mérkőzés. (14-14) Noskov szerzett kosarat, majd megint egy triplát szereztünk Kerpel-Froniusnak köszönhetően, így egy ponttal vezettünk 54 másodperccel a vége előtt. (16-15) Noskov állhatott a vonalhoz, ahol csak egyet tudott érvényesíteni. (16-16) Időkérés következett. Mi támadhattunk, majd Ivosev állhatott a büntetőhöz, ahol mindkettőt kihagyta. Volt még lehetőségünk pontot szerezni, de nem tudtunk élni vele, majd az utolsó másodpercben Kozhemiakin talált be, így a találkozót elveszítettük 16-17

A következő mérkőzés 17:05-kor lesz Nagy Britannia ellen lesz.

Magyarország – Ukrajna 16-17