Bajnokság
Négy edzőmeccset játszik és felkészülési tornát is rendez az Egis Körmend
A piros-feketék elsőként hozták nyilvánosságra a felkészülési menterendjüket.
:
:
Elkészült az Egis Körmend felkészülési menetrendje a 2022/2023-as szezonra. A magyar játékosok augusztus 1-jén kezdik meg az alapozást, a légiósok pedig augusztus 11-ig csatlakoznak a kerethez. A következő napokban pedig már orvosi és fizikai felméréseken vesznek részt a játékosok – írja a klub Facebook-oldala.
Tervezett felkészülési mérkőzések:
Augusztus 27. ZTE KK-Egis Körmend
Szeptember 3. Egis Körmend-ZTE KK
Szeptember 7. Sopron-Egis Körmend
Szeptember 9-10. Mogyorósy Szilárd Emléktorna ( Krka Novo Mesto, Alba Fehérvár, Oberwart Gunners)
Szeptember 14. BC Vienna-Egis Körmend


bohóc mte
Ezt én is szívesen olvasnám a mi csapatunkról.
Mert a vezetőség azt mondta levonták a tanulságot az előző évad hibáiból. Szerintem a tanulság az, hogy időben neki kell állni edzeni a légiósokkal együtt és a szünetekben is folytatni a munkát.
Edzőmeccsnek pedig-senkit nem megbántva- a Baja kevés lesz, komoly csapatok ellen kell.
Körmenden nem játszunk, ezt már látom…
Nem lesz középház, szóval aki idén nem különített el pénzt a korábbi kezdésre, megszívja.
Nyílt edzőmérkőzések lesznek vagy csak emléktorna lesz az?