Kosárlabda
MK: kiderült, hogy milyen zászlót kapott a díjátadón Perl Zoltán
A “város aranyérme” pedig a Magyar Kupa előtt elhunyt Bodorkós Sándor családjához került.
:
:
Az éremátadáskor adtam egy zászlót Perl Zolinak, ami egykoron a Sanyi bácsié volt. Ő sajnos fizikailag már nem lehetett ott, de biztos, hogy lélekben most is velünk volt. Jómagam is kaptam egy érmet a várost képviselve, amit felajánlok Sanyi bácsi családjának és rajta keresztül valamennyi Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely szurkolónak
– írta hétfői Facebook-posztjában szombathely polgármestere, dr. Nemény András.
Bodorkós Sándor halálhírét a szombathelyi csapat közölte, hivatalos közleményében.
Nagy veszteség érte a Falco-családot.
Bodorkós Sándor, Sanyi Bácsi, a Trombitás a tegnapi nap folyamán, életének 79. életévében elhunyt.
Sanyi Bácsi a kezdetektől látogatta csapatunk hazai és idegenbeli mérkőzéseit, és ahogy egyszer fogalmazott, Nélküle már el sem kezdődhet egy Falco meccs!
Nehéz összefoglalni, mennyi mindent tett a klubért, de a teljesség igénye nélkül Ő gondozta Horváth Zoltán Cece emlékhelyét és
Sanyi Bácsi minden ellenfél büntetőnél fújta a trombitát, hogy kifújja a labdát.
Emlékét megőrizzük!


Nagyon szép gesztus!?
Lehet szeretni, nem szeretni de ez egy nagyon emberi gesztus volt András részéről.
Köszönjük neked Sanyi bácsi, hogy kiszurkoltad a
kupát!♥️
Nyugodjon békében és szurkoljon tovább! ?
Megsüvegelendő gesztus. Ellentétben azzal, ahogy a névadó szponzor képviselője és az “információs csatorna” meg ott dülleszkedett a Falco zászlót fejjel lefelé tartó OGY alelnöke mellett a VIP üléseken. Még ünnepelni sem voltak képesek odajönni…
Most állj le!
Ez a névadó szponzor a saját pénzéből támogatja a csapatot.
Rossz segget nyaltok apucival kicsi csíra…
Nagyon Emberi megnyílvánulás! Respect!