Connect with us
Hirdetés

Kosárlabda

MK: kiderült, hogy milyen zászlót kapott a díjátadón Perl Zoltán

A “város aranyérme” pedig a Magyar Kupa előtt elhunyt Bodorkós Sándor családjához került.



:

:

Az éremátadáskor adtam egy zászlót Perl Zolinak, ami egykoron a Sanyi bácsié volt. Ő sajnos fizikailag már nem lehetett ott, de biztos, hogy lélekben most is velünk volt. Jómagam is kaptam egy érmet a várost képviselve, amit felajánlok Sanyi bácsi családjának és rajta keresztül valamennyi Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely szurkolónak

– írta hétfői Facebook-posztjában szombathely polgármestere, dr. Nemény András.

Bodorkós Sándor halálhírét a szombathelyi csapat közölte, hivatalos közleményében.

Nagy veszteség érte a Falco-családot.

Bodorkós Sándor, Sanyi Bácsi, a Trombitás a tegnapi nap folyamán, életének 79. életévében elhunyt.

Sanyi Bácsi a kezdetektől látogatta csapatunk hazai és idegenbeli mérkőzéseit, és ahogy egyszer fogalmazott, Nélküle már el sem kezdődhet egy Falco meccs!

Nehéz összefoglalni, mennyi mindent tett a klubért, de a teljesség igénye nélkül Ő gondozta Horváth Zoltán Cece emlékhelyét és

Sanyi Bácsi minden ellenfél büntetőnél fújta a trombitát, hogy kifújja a labdát.

Emlékét megőrizzük!

6 hozzászólás

6
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
VulcanoheraklithSárgaPárnaNonamevoldemort Recent comment authors
Vulcano
Olvasó

Nagyon szép gesztus!?
Lehet szeretni, nem szeretni de ez egy nagyon emberi gesztus volt András részéről.
Köszönjük neked Sanyi bácsi, hogy kiszurkoltad a
kupát!♥️

heraklith
Olvasó

Nyugodjon békében és szurkoljon tovább! ?

voldemort
Olvasó

Megsüvegelendő gesztus. Ellentétben azzal, ahogy a névadó szponzor képviselője és az “információs csatorna” meg ott dülleszkedett a Falco zászlót fejjel lefelé tartó OGY alelnöke mellett a VIP üléseken. Még ünnepelni sem voltak képesek odajönni…

Noname
Olvasó

Most állj le!
Ez a névadó szponzor a saját pénzéből támogatja a csapatot.

SárgaPárna
Olvasó

Rossz segget nyaltok apucival kicsi csíra…

Hmafino1
Olvasó

Nagyon Emberi megnyílvánulás! Respect!

Legfrissebb

Hírek

Facebook