:
:
Kialakult a legjobb négy mezőnye a Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupában.
2023. április 8., szombat
17:00 Sopron KC — Szolnoki Olajbányász
20:00 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét (M4 Sport)
2023. április 9., vasárnap
17:00 Bronzmérkőzés
20:00 Döntő
Az idei Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa négyesdöntőjét a budapesti Tüskecsarnokban rendezik.


Már itt is van a tegnapi kupanapról szóló epizód!
https://tripladupla.podbean.com/e/177-resz-micsoda-meccsek/
muszáj kinyomtatni a jegyet, vagy telefonról is beolvassák?
Ha nincs jegyed, biztos, hogy beolvasnak!
A kupagyőztes díjazása: Egy húsvéti piros tojás!!
Mustáros kenyér? 😀
Amúgy a mai napig nem értem, hogy a Körmend miért nem került be a 8-ba az OSE helyett.
Az új lebonyolítás óta az alapszakasz felénél soha nem számított az egymás elleni, hanem csak a több dobott pont. Emlékeim szerint nekünk plusz 90 körül volt, az OSE-nak csak 49. Az mkosz elintézte, de minek az alapján? Kérnék valakit,magyarázza el, hogy miért így van. Az mkosz tabellája soha nem volt idén tisztán érthető, hivatalos.
Most már teljesen mindegy, de ez nem volt fair eljárás részükről.˛Talán Mr.Papp miatt is????
Választ kérünk arra, hogy miért nem lehet adni a Sopron- Szolnokot is?! Bezzeg a mennyei foci ligába egy jó Kisvárda-Kövesd meg egy Gyirmót- Budafok rangadókat habzó szájjal adná egymás után a királyi tévé!
Két sport csatornán mennek hétvégén a közvetítések….menjenek a Q anyjukba hogy a Sopron-Szolnok meg nem fér bele ide vagy oda!
Azért pont az SKC – Szolnokot nem adni… na mindegy még egy indok, hogy a helyszínen szurkoljunk kedvenceinknek!
Most a Sopron-Szolnokot komolyan nem adja a kirányi tv?
Évi 160 milliárdért biztos kurva nagy kérés lenne…
A szombati második elődöntő az M4 sport+ (Duna world).
Vasárnap döntő élőben az M4en, bronzmeccs éjféltől felvételről.
Köszi Mogyi!
Egyébként ne foglalkozz a kárógokkal, jól nyomjátok Szabiékkal a podcastet 😉 Remélem vasárnap összeröffen a két csapat.:D
Döntőt adja a tévé? Csak a cikk szerint nem úgy tűnik, de ezt azért kétlem..
Leszakadna az ég ha mindkét elődöntőt adná a királyi TV 🙁
Futbóliában? Nem gondolod?
Inkább 6 meccs a feröeri bajnokságból.