Connect with us
Hirdetés

Bajnokság

Milos Konakov: Köszönöm szurkolóinknak a fergeteges hangulatot

Edzői értékelések a tegnapi mérkőzés után.



:

:

Milos Konakov, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely: Gratulálok a csapatomnak, nagyon jól játszottunk. Egész szezonban minden meccshez 100%-osan álltak hozzá a fiúk, és úgy érzem ez most maximálisan meghozta gyümölcsét. Nagyon nagy energiákkal játszottunk, hiszen statisztikailag a legjobb csapat érkezett hozzánk. Nagy iramot diktáltunk az első félidőben, viszont ebből sok labdát eladtunk, amit megbüntetett az Alba. A másodikban tudtuk tartani a tervezett sebességet, és mellette az eladott labdák számát is jobban kontrolláltuk. Köszönöm szurkolóinknak ezt a fergeteges hangulatot, úgy éreztem ezt a mai mérkőzést élvezte mindenki. Most megpróbálunk egy kicsit pihenni, nincs sok időnk, hiszen szombaton egy újabb rangadó vár ránk!


Matthias Zollner, Arconic-Alba Fehérvár: Gratulálok a Falconak, gratulálok Milosnak, 40 percen keresztül a saját, eltervezett játékukat tudták játszani. Mi ezt 20-30 percig tettük. Az első félidőben még szoros volt a mérkőzés, de már ott is voltak hibáink, viszont a második félidőre a Falco még fizikálisabban védekezett és ez nem feküdt nekünk. Meg kell néznünk a mait és javítani a hibákat, megy tovább bajnokság.


3 hozzászólás

3
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Chikán SándorHmafino1olajos001 Recent comment authors
Chikán Sándor
Olvasó

Na végre!!!!!!! Bravó!!! Bravó!! Bravó!!!!Nem lehetne tartósan így játszani??????? És így védekezni ahogy a második félidőben,Hajrá Falcó!!!!Zozónak nagy gratuláció!!!!!!!!

olajos001
Olvasó

Ez fergeteges hangulat volt? A mindigofoson nem jött át. Mondjuk hang nélkül néztem, lehet azért! 🙂

Hmafino1
Olvasó

Az volt…..

Legfrissebb

Hírek

Facebook