Ebben az ár kategóriában szerintem mi jól járunk vele. Nem tudom mennyir keres, valószínűleg nem egy Voja vagy egy Perl fizetés, de mégis magyar centerben kevés olyan van akit a helyére lehetne hozni. Ráadásul idén sokszor jobb volt mint az amcsi antilopunk a palánk alatt. Ha nem lenne sokszor ez a kis “maszatolás” és a fault gondjai, a játéka alapján én akár kezdőnek is el tudnám képzelni, mert ha a pozíciót megfogja a palánk alatt onnan könnyen nem tolják ki.
Kicsit hosszan fogalmaztam meg, de a lényeg hogy szerintem Valerio mellett ő a másik magyar akivel érdemes volt hosszabbítani.
Ebben az ár kategóriában szerintem mi jól járunk vele. Nem tudom mennyir keres, valószínűleg nem egy Voja vagy egy Perl fizetés, de mégis magyar centerben kevés olyan van akit a helyére lehetne hozni. Ráadásul idén sokszor jobb volt mint az amcsi antilopunk a palánk alatt. Ha nem lenne sokszor ez a kis “maszatolás” és a fault gondjai, a játéka alapján én akár kezdőnek is el tudnám képzelni, mert ha a pozíciót megfogja a palánk alatt onnan könnyen nem tolják ki.
Kicsit hosszan fogalmaztam meg, de a lényeg hogy szerintem Valerio mellett ő a másik magyar akivel érdemes volt hosszabbítani.
Elvileg volt ajánlata soproninál magasabb fizetésért és így maradt. Ettől csak még szimpatikusabb lett a szememben, nagy fogás nektek!
Elmúlt hetek. hónapok legjobb híre!