Kosárlabda
Magyar játékosával hosszabbított a Falco
Megfelelő külföldi ajánlat esetén Tanoh Dez kiléphet a kontraktusból.
:
:
Tanoh Dez András sárga-feketében folytatja, jelentette be a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely hivatalos felületein.
A szerződés 3 évre szól, azonban megfelelő külföldi ajánlat esetén Tanoh Dez kiléphet a szerződéséből, hiszen célja, hogy idővel külföldön is kipróbálja magát.
„Nagyon örülök a szerződés hosszabbításnak, mert úgy érzem, hogy újabb bizalmat kapok a klubbtól. Már több szép sikert értünk el közösen, és remélem, hogy a jövőben is hasonló sikerekben részesülünk együtt. Hajrá Falco!”




Külföld? Ugyan! Először itthon kellene húzóembernek lenni. Huzamosan. És ahhoz még nagyon sokat kell fejlődnie. Ahhoz is, hogy meghatározó legyen. Igaz hogy kaphatna több lehetőséget is, de még a jelenlegi pályán töltött időben is sok a ki nem kényszerített hiba. Krnjajski egyelőre ég és föld hozzá képest (a poszt nem érdekes), minimum odáig kellene eljutni, hogy külföld szóba kerülhessen.
tippmixelő szövetségcsapata és a sárga gcik nélkül szebb lenne ez a sport
Hát még nélküled milyen szép lenne!
Hova menne külföldre? Bindzsisztánba tudnám elképzelni csak!????
Hogy tűnnétek már el a picsába a Szolnokkal együtt! Kibaszottul unalmas már ez a két csapat az utóbbi 16-17 évben. Lassan nem lesz néző és szponzor, mert nincs értelme, olyan mintha eleve a bronzért folyna a harc ez kurva unalmas
Azért pénz és jó játékos éppen akad egy pár csapatnál még…
Add ki magadból 🙂
Az megvan hogy az alba evek ota 2/3x annyi pénzből gazdalkodik mint az Olaj?
Az megvan hogy az ase nagyobb szerzodeseket ad mint a falco?
Az megvan hogy Kaposváron mennyi penz van?
Azt tudod hogy a honvéd mennyi penzbol él?
Tudnám még sorolni…
Menj vissza sírni.
Köszönjük Csoki! Jobb játékos vagy, mint amit most megérdemelsz, reméljük jövőre ez változni fog! Talán a várható új edző személye volt a döntő faktor? 😉
“Jobb játékos vagy, mint amit most megérdemelsz”
Gondolom az alábbiról lett volna szó? 🙂
Jobb játékos vagy, ÉS KEVESEBB PERCET KAPSZ, mint amit most megérdemelsz.
“Talán a várható új edző személye…”
Jovanovics? Ójajj! 😛