Connect with us
Hirdetés

Kosárlabda

Magyar játékosával hosszabbított a Falco

Megfelelő külföldi ajánlat esetén Tanoh Dez kiléphet a kontraktusból.



:

:

Tanoh Dez András sárga-feketében folytatja, jelentette be a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely hivatalos felületein.

A szerződés 3 évre szól, azonban megfelelő külföldi ajánlat esetén Tanoh Dez kiléphet a szerződéséből, hiszen célja, hogy idővel külföldön is kipróbálja magát.

„Nagyon örülök a szerződés hosszabbításnak, mert úgy érzem, hogy újabb bizalmat kapok a klubbtól. Már több szép sikert értünk el közösen, és remélem, hogy a jövőben is hasonló sikerekben részesülünk együtt. Hajrá Falco!”


10 hozzászólás

10
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
5 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
OlajkaJonTusfurdoolajos001Suns Recent comment authors
Jon
Olvasó

Külföld? Ugyan! Először itthon kellene húzóembernek lenni. Huzamosan. És ahhoz még nagyon sokat kell fejlődnie. Ahhoz is, hogy meghatározó legyen. Igaz hogy kaphatna több lehetőséget is, de még a jelenlegi pályán töltött időben is sok a ki nem kényszerített hiba. Krnjajski egyelőre ég és föld hozzá képest (a poszt nem érdekes), minimum odáig kellene eljutni, hogy külföld szóba kerülhessen.

Tusfurdo
Olvasó

tippmixelő szövetségcsapata és a sárga gcik nélkül szebb lenne ez a sport

olajos001
Olvasó

Hát még nélküled milyen szép lenne!

olajos001
Olvasó

Hova menne külföldre? Bindzsisztánba tudnám elképzelni csak!????

Basketballfan1985
Olvasó

Hogy tűnnétek már el a picsába a Szolnokkal együtt! Kibaszottul unalmas már ez a két csapat az utóbbi 16-17 évben. Lassan nem lesz néző és szponzor, mert nincs értelme, olyan mintha eleve a bronzért folyna a harc ez kurva unalmas

Mate999
Olvasó

Azért pénz és jó játékos éppen akad egy pár csapatnál még…

Suns
Olvasó

Add ki magadból 🙂

Olajka
Olvasó

Az megvan hogy az alba evek ota 2/3x annyi pénzből gazdalkodik mint az Olaj?
Az megvan hogy az ase nagyobb szerzodeseket ad mint a falco?
Az megvan hogy Kaposváron mennyi penz van?
Azt tudod hogy a honvéd mennyi penzbol él?

Tudnám még sorolni…
Menj vissza sírni.

WestChampi
Olvasó

Köszönjük Csoki! Jobb játékos vagy, mint amit most megérdemelsz, reméljük jövőre ez változni fog! Talán a várható új edző személye volt a döntő faktor? 😉

Jon
Olvasó

“Jobb játékos vagy, mint amit most megérdemelsz”
Gondolom az alábbiról lett volna szó? 🙂
Jobb játékos vagy, ÉS KEVESEBB PERCET KAPSZ, mint amit most megérdemelsz.
“Talán a várható új edző személye…”
Jovanovics? Ójajj! 😛

Legfrissebb

Hírek

Facebook