Luca Bechi: Teljesen más arcunkat mutattuk

Kovács Adrián szerint egy nagyon fontos mérkőzést nyertek.

:

:

DEAC – Zalakerámia ZTE KK 81-72 (15-20, 22-19, 25-19, 19-14)

Kovács Adrián, DEAC: Az első félidőben rengeteg hibát követtünk el, de ezeket a fordulás után ki tudtuk javítani. Sokkal jobban tetszett csapatom második félidei játéka, habár problémáink még akkor is akadtak a gyorsindítások megállításával. Összességében egy nagyon fontos és nehéz mérkőzést sikerült megnyernünk.

Luca Bechi, ZTE: Egy teljesen másik arcunkat mutattuk, mint az előző mérkőzésünkön. Az első félidőben rendben volt a támadójátékunk, szépen járattuk a labdát, és jó dobásokat vállaltunk. Három negyeden keresztül kiegyensúlyozottan kosárlabdáztunk, azonban a végjátékban több kulcslabdabirtoklásból is a hazaiak jöttek ki jobban, ami az ő javukra döntötte el a találkozót.

Fotó: MKOSZ