Az SZTE-Szedeák amerikai játékosa, Josh Fortune a Szolnok elleni bajnoki mérkőzésen szenvedett térdsérülést, amely miatt hetekre harcképtelenné vált. A Szeged a szerződésbe foglalt megállapodás szerint a napokban elköszönt a 31 éves hátvédtől.
Helyére a szintén amerikai Jarvis Moss érkezik. A 22 éves, 193 centi magas játékos újoncnak számít Európában. Az előző idényben a Radford Highlanders játékosaként 13.2 pontot átlagolt az NCAA-ben, a triplákat 37 százalékos pontossággal értékesítette.
Jarvis vasárnap este megérkezett Szegedre, ma bekapcsolódik a közös munkába, debütálása pedig szombaton, a Falco ellen várható.



Szegediek játszottak idén egyáltalán teljes kerettel egy meccset is? Szegényeket még az ág is húzza , közben pedig egy kurva jó kis csapat lenne. Cseh Boti, a dupla-dupla gép, elképesztő a fiú és még csak 22(?) lesz -KFG ,akit innen is megkövetek, stabil szezonja van eddig, reméljük kitart – Anda, aki szintén egyre stabilabbá kezd válni – Zsír, akit nem kell bemutatni 4es magyar mag nagyon ígéretes, hozzájuk jön a 2, már bizonyított dél-szláv, akik pedig gondoskodnak a játék képéről és kohéziójáról. Saját szívem csapatát leszámítva, igyekezve objektív szemmel nézni, egyik kedvenc nálam idén a Szedeák( az SKC, Honvéd, MTE, KKK 4es mellett haha). Ha ehhez hozzá tud tenni érdemlegesen, akkor simán harcba lesznek a 8ért.
Hát igen Zsíros Peti.Valamiért itt Szolnokon nem tudott gyökeret ereszteni.Pedig szereti Szolnokot,itt nevelkedett.Vajkeze van,minden meccsen megdobja azt a 3-4 trit.Kívánom neki váljon valóra az elképzelései.