Connect with us
Hirdetés

Kosárlabda

Kucsera Dániel: Örülök, hogy ismét ott vagyunk a négy között

A KTE fiatal játékosa nyilatkozott.



:

:

A Kecskemét fiatal kosárlabdázója motiváltan várja a hétvégi négyes kupadöntőt.

Az előző szezonban szerezte meg első érmét felnőtt karrierje során Kucsera Dániel, miután a Magyar Kupában bronzérmet szerzett a Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét. A 23 esztendős, saját nevelésű kosaras számára most újabb lehetőség adatik meg.

Áldozatot is kellett hozni, nem kicsit a tavalyi éremért, hiszen Kucsera egy lepattanóért folytatott légiharcban bokasérülést szenvedett, és több hónapot volt kénytelen kihagyni akkor. Szerencsére a rájátszásban már vissza tudott térni, és nagyban hozzájárult, hogy a legjobb négy közé jutottak a bajnokságban.

A szerdai, paksi mérkőzésen is sok múlt az ő játékán, ugyanis Grubor hárompontos kísérletébe blokkolt bele, ezzel biztosítva a kecskeméti sikert, és a négyes döntőbe való kerülést.

-Elváltottunk a védekezésnél, és rám jött ki a dobójátékos a végén. Éreztem, hogy oda fogok érni, de mikor súrolta a kezemet a labda, akkor nagyon felemelő érzés töltött el, mert tudtam, hogy ezzel eldőlt a mérkőzés – emlékezett vissza Kucsera Dániel a szerdai összecsapás utolsó pillanataira. – Boldogok vagyunk, hogy újra ott vagyunk a legjobb négy között a kupában, és természetesen most is éremmel akarunk hazatérni. Komoly ellenfelek várnak ránk, de csapatként küzdve, szurkolóinkkal a hátunk mögött képesek lehetünk bárkit legyőzni! – jelentette ki a kecskemétiek fiatal kosárlabdázója.

3 hozzászólás

3
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
moldi56Fishbed13Paks II Recent comment authors
moldi56
Olvasó

“Szurkolóinkkal a hátunk mögött képesek lehetünk bárkit legyőzni!”

Hát nem is tudom.Redmilleren kívül más komoly szurkolót Kecskeméten nem ismerek.

Paks II
Olvasó

Mondjuk ilyen bírói segítséggel én is boldog lennék …

Fishbed13
Olvasó

Mire gondol vajon a “költő”? 🙂

Legfrissebb

Hírek

Facebook