CMB Cargo-UNI Győr-PEAC-Pécs 74-61 (23-8, 20-11, 23-15, 8-27)

Győr, 100 néző
V.: Győrffy, Boros, Tóth C.

CMB Cargo-UNI Győr: MANDIC 5/3, Raksányi 3/3, Török Á. 8/3, SPANOU 22/9, GRAY 20/3. Cs.: Krnjic 4, Nagy D. 3/3, Czank 9/3, Varga Zs.-, Szabó P. -.

PEAC-Pécs: anloo 5/3, SIMON ZS. 17, Wentzel 4, Tetemondová 6, IMOVBIOH 13. Cs.: Brewer 6, Gémes-Sarok 6, Ruják 4, Tenyér -.

A CMB CARGO UNI Győr könnyedén legyőzte a vendég PEAC-Pécs együttesét a női kosárlabda NB I első szombati mérkőzésén.

A hazaik gyakorlatilag már az első percekben megadták a mérkőzés alaphangját, tíz perc alatt mindössze nyolc pontot engedélyeztek a megilletődötten játszó pécsieknek. Meszlényi Róbertnek a második negyedre sem sikerült rendeznie a sorokat, nagyon sok volt a hiba. A Győr akarata érvényesült, és ez az eredményjelzőn is meglátszott. 43-19 volt az állás.

A folytatásban is a győriek akarata érvényesült, a PEAC a végén ébredt. 19 ponttal nyerték az utolsó tíz percet, de ez már csak arra volt elég, hogy egy nagy vereséget elkerüljenek.

A Győr a meggyőző első félidei eredményének köszönhetően megérdemelten nyert.