Jászberényi KSE - KTE-Duna Aszfalt 72-89 (11-25, 19-19, 21-24, 21-21)

Duna Aszfalt Kupa, bronzmérkőzés
Kecskemét, Messzi István Sportcsarnok

JKSE: Treveon 4/3, Penn 4, Katona 7, Radukic 23/6, Milicevic 15/9. Csere: Ruják 2, Filipovic -, Czirbus 2, Brbkalic 15.

KTE: Lewis 4, Thomas 15/9, Djeraszimovics 7/3, Dramicsanin 19/15, Karahodzsics 13. Csere: Wittmann 15/3, Horti 7, Kucsera 5, Pesakovic 4/3.

A KTE-Duna Aszfalt csapata már az első negyedben magabiztos előnyt kiépítve győzte le 89-72-re a Jászberény gárdáját a Duna Aszfalt Kupa bronzmérkőzésén. A két csapat rotációja ezen a találkozón már inkább hajazott egy éles mérkőzésére, mindkét oldalon kilencen léptek pályára és többen játszottak harminc perc felett.

Fotó: KTE Kosárlabda Klub Facebook