Connect with us
Hirdetés

Kosárlabda

Kometa-KVGY Kaposvári KK – Atomerőmű SE

A bajnoki harmadik hely a tét.

Kometa-KVGY Kaposvári KK - Atomerőmű SE

Rájátszás, helyosztó, 3-4. helyért, 5. mérkőzés.
Kaposvár, Kaposvár Aréna, hétfő 18:00
Játékvezetők: Dr. Mészáros Balázs, Makrai Márton, Győrffy Pál Attila (Dernei Gábor).

Kaposvár: Trammell - Rosic - Puska - Walker - Brown

Paks: Hawkins - Benke - Edwin - Eilingsfeld - Edosomwan

A harmadik hely sorsa dől el hétfőn a Kaposvár Arénában. Az ASE az előző meccsen sikeresen fordított a második felidőben, és ezzel egyenlített a bronzért vívott párharcban.

Braniszlav Dzunics, Kometa-KVGY Kaposvári KK: Pihentünk egy keveset, bár sok időnk nincs. Igyekszünk a lehető legjobban felkészülni a mérkőzésre, és a saját játékunkat szeretnénk játszani. Nagyon fontos lesz a játékterv pontos kivitelezése, valamint az, hogy megpróbáljuk kihasználni és támadni az ellenfél gyengeségeit.

Kosztasz Flevarakisz, Atomerőmű SE: Mindkét csapat megmutatta már, mennyire akarja ezt mentálisan. Nagy fizikai és mentális erő van mindkettőben. Tudjuk, mit kell tennünk, és természetesen minden energiánkra szükség lesz ezen a mérkőzésen. Fontos lesz kontrollálni a tempót, valamint felkészülni az ő gyors játékukra. Mindkét csapat eddig remek munkát végzett, mi pedig mindent meg fogunk tenni azért, hogy megnyerjük a mérkőzést.

A párharc előző mérkőzésének összefoglalója:

5 hozzászólás

5
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
lujoDavis Tuckerelfogult vagyokHajraKaposCibuláre Bucimbunga Recent comment authors
lujo
Olvasó

Hajrá Kaposvár, huzzátok be!

Davis Tucker
Olvasó

Hajrá ASE!!!

elfogult vagyok
Olvasó

Nekünk sikerült, MOST TI JÖTTÖK!!!!
Sok sikert!!!

HajraKapos
Olvasó

Remélem, hogy mindenki, aki most lép utoljára pályára Kaposvár színeiben, az odateszi magát, hogy méltó búcsúja legyen.
Bárhogy is alakul a holnap, visszaadtátok a reményt a kaposvári szurkolóknak. Köszönet érte… … de azért basszus nyerjünk holnap! 🙂
Zúgjon még egyszer, a lehető leghangosabban, hogy Hajrá, hajrá Kaposvár!!!
Veletek leszünk, győzni akarunk!

Cibuláre Bucimbunga
Olvasó

Szerintem a legfontosabb, hogy magyarjaink is testben és fejben is “ott” legyenek! Ez nagyon hiányzott múltkor is! Hiába van 4 jó légiósunk, a magyar részről egyénileg dobott 0-5 pont nagyon kevés, egyszerűen nem elég!! Szóval mindent bele fiúk, mindenkire szükség lesz a sikerhez! HAJRÁ KAPOSVÁR!!!

Legfrissebb

Hírek

Facebook