Connect with us
Hirdetés

Kosárlabda

Kometa-KVGY Kaposvári KK – Atomerőmű SE

Egyenlő állásról folytatódik a broznért vívott párharc.

Kometa-KVGY Kaposvári KK - Atomerőmű SE

Rájátszás, helyosztó, 3-4. helyért, 3. mérkőzés.
Kaposvár, Kaposvár Aréna, szerda 18:00
Játékvezetők: Györfy Rúben, Csabai-Kaskötő Brigitta, Jankovics Viktor Zsolt (Balogh László György)

Kaposvár: Trammell - Wilson - Szőke - Rosic - Brown.

Paks: Edwin - Benke - Bluiett - Eilingsfeld - Edosomwan.

A bronzért vívott párharc 3. mérkőzését rendezik szerdán a Kaposvár arénában. Az előző mérkőzésen hazai pályán egyenlített az Atomerőmű.

Braniszlav Dzunics, Kometa-KVGY Kaposvári KK: Pakson nem sikerült megvalósítani azt, amit előzetesen elterveztünk. A védekezésünk gyenge volt, ezen mindenképpen javítanunk kell a folytatásban, mert túl sok könnyű kosarat engedtünk az ellenfélnek. Támadásban is voltak apró pontatlanságaink, rossz döntéseket hoztunk bizonyos helyzetekben, ezeket pedig az ellenfelünk azonnal megbüntette. A hazai szurkolók előtt mindig külön motiváció pályára lépni, de idegenben is sokan elkísértek minket, amit szeretnénk megköszönni. A hangulatra nem lehetett panasz.

Kosztasz Flevarakisz, Atomerőmű SE: Teljesen más mérkőzés volt a második. Sokkal jobb energiával és koncentráltabban kezdtük a találkozót, ami nagy különbséget jelentett. Tudtuk, hogy egy sokat futó, jól dobó csapat ellen játszunk, ezért a fókusz a kemény egy az egy elleni védekezésen és a fegyelmezettségen volt. Úgy gondolom, összességében nagyon jól védekeztünk, ezért nem lehet panaszom a csapat teljesítményére. Az agresszív védekezés lesz a kulcs számunkra. Emellett továbbra is csapatként kell játszanunk mindkét oldalon, mert az ilyen mérkőzéseken minden a részleteken múlik. Bízom a játékosaimban, és hiszek benne, hogy ha tudjuk a játékunkat játszani, győzelemmel térhetünk haza.

A két csapat utolsó találkozójának összefoglalója:

A párharc állása 1-1

4 hozzászólás

4
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Kaposkosár KKKFrancoKPSVRKKCibuláre Bucimbunga Recent comment authors
Kaposkosár KKK
Olvasó

A mai meccsen múlik szinte minden!
Szántsátok fel a pályát!
Hajrá Kaposvár!
Egészség, Térerő!

Franco
Olvasó

Szerintem ez most sima vendég lesz.

KPSVRKK
Olvasó

Ha megvédjük a hazai pályánkat mi leszünk a bronzérmesek. Egyszerű a forgatókönyv, de nagyon mehéz.
Mindenki legyen fejben a pályán és akarja az érmet, akkor sikerülni fog.
Hajrá Kaposvár!

Cibuláre Bucimbunga
Olvasó

Mindent bele skacok, veletek vagyunk, hajrá Kaposvár!!!

Legfrissebb

Hírek

Facebook