Kaposvár, Kaposvár Aréna, szombat, 18:00.
Játékvezetők: Benczur Tamás, Makrai Márton, Földesi Ádám (Dernei Gábor)

Kaposvár: Eaddy - Abell - Paár - Jackson - Koprivica.

Honvéd: Brown - Bazsó - Kopácsi - Henry - Peringer.

A bajnokság 9. fordulójában, a Kaposvár, a Honvédot fogadja. Mindkét csapatnak fontos lenne a győzelem, hiszen a Kaposvár legutóbbi négy mérkőzéséből hármat elveszített, a Honvéd pedig sorozatban háromszor kapott ki.

Váradi Kornél, Kometa Kaposvári KK: A múltból tanulunk, a jövőnket viszont építjük. Egy nagyon kemény sorozatba megyünk most bele, hiszen a köveztkező fordulókban közvetlen riválisainkkal találkozunk. Ennek megfelelően készültünk, a Honvéd egy szervezett csapat, amely kemény kosárlabdát játszik, egy kellemetlen ellenfél. Sajnos a felkészülásünk nem volt optimális a héten, egyszer sem tudtunk teljes kerettel edzeni, ráadásul aztán ki is szorultunk a csarnokból. Ezeket kizárjuk, csak is az újabb hazai győzelemre koncentrálunk, ehhez sok és jó energia kell és fegyelmezett kosárlabda.

Zlatko Jovanovics, Budapesti Honvéd SE: Számunkra minden mérkőzés nagyon fontos és nehéz. A vereségeink alkalmával általában 20-25 percig nem játszottunk rosszul, viszont 7-8 perces rövidzárlatok sajnos benne vannak egy ilyen fiatal csapatnál, de ezen a szinten már nem fér bele akkor, ha győzni szeretnénk. Ezen kell dolgoznunk a Kaposvár ellen is, jó csapat az ellenfelünk minőségi külföldiekkel és tehetséges magyar maggal rendelkeznek, nagyon kemény és nehéz mérkőzésre számítok. Magunkra koncentrálunk, szeretnénk mérkőzésről mérkőzésre fejlődni.