:
:
Kocsis Tamás vezetőedző és Németh Levente másodedző további egy évvel meghosszabbította szerződésüket, így jövőre is ők irányítják az Egis Körmendet – írják közleményükben a piros-feketék.
A szakemberek már el is kezdték a munkát, dolgoznak a jövő évi csapat kialakításán.


Kinek a Kocsis kinek a motoros ???
Minden körmendinek a Kocsis, senkinek a robogós!
Talán még sikeres is lehet (ezüstérem), mert ahogy hallani lehet Pistának kisebb gondja is nagyobb lesz, mint a kosárlabda…. 🙂 🙂 🙂 🙂
Hihetetlen,eltelt 5 óra a cikk megjelenése óta és a szomszéd metropoliszból még egy károgót sem fújt ide az Alpokalja szele…
Mi van már annyi bajnoki címet szereztek mostanában, hogy náluk amerikai NBA időzóna lett és még most ébredeznek? ?
Voltatok, vagytok, lesztek! Sok sikert!
A világ vicce lett volna, ha nem kötnek vele szerződést és ilyen szép feltámadás után. Kíváncsi leszek a 0-ról milyen csapatot épít.
Tipp (és talán a realitás): 8-ba bejutnak, 4-be nem.
Remélem hagyják nekik végigcsinálni az egész szezont, és kiderül, hogy “van-e tartalom is” vagy csak a véletlenek sorozata volt ez a tavaszi feltámadás.
Természetesen véletlen volt a nagyon erős Szolnok megverése, titeket meg csak azért vertünk meg, mert aznap egész Körmend a 3 helyi templomba ment imádkozni…Isten meg 6.emberként segített minket…
Jaa, te mondtad azt is úgy március vége-április körül, hogy a Körmend már egy meccset sem fog nyerni.
Hát most az ilyen szakértésre mit mondjon az ember. Ha a helyedben lennék, inkább nem szakértenék ilyen szöveggel, hogy “véletlenek sorozata”…
Kellemetlen,na.
Szegény rulez, téged még a véletlen sem szeret????
Ennek nagyon örülök! Ennél csak az lett volna jobb, ha mindjárt 4-5 éves szerződést kaptak volna azzal a feladattal, hogy kezdjék meg a hosszú távú, tudatos, jövőbe mutató építkezést! Hajrá!
Ez nagyon jó hír! Eddig a legjobb!
Hajrá Körmend ❤️?
Köszönjük István, hogy helyi kötődésű szakemberekkel kepzeled el a folytatást.
Köszönjük Polgármester Úr!
Tatu, Levi tovabb előre a megkezdett úton!
MTE!❤️?
az úr igéje meghalatatott
Csak remélni tudom, hogy érzéseid viszonzásra találnak!!!!