Kikapott a Würzburgtól az Alba

Németországban túráznak a székesfehérváriak.

:

:

Az s.Oliver Würzburg együttesével találkozott csütörtökön este az Alba Fehérvár, a németországi túrájuk első mérkőzésén, a rivális 73-61-es (19-18, 24-16, 11-15, 19-12) győzelmet aratott. Az első negyedet mindössze egy ponttal nyerték, a másodikban egyértelműen jobbak voltak. A harmadik etap a fehérváriaké volt, az utolsó tíz perc során ismét az ellenfél volt főlényben. Szombaton este a Ratiopharm Ulm gárdájával találkozik az Alba – írja a székesfehérváriak honlapja.

s.Oliver Würzburg-Alba Fehérvár 73-61 (19-18, 24-16, 11-15, 19-12)

Alba Fehérvár: Somogyi 14/6, Vojvoda 12/3, DeCosey 11/3, Ford 9, Kemp 5. Cserék: Pongó, Takács Milán 4, Góbi 3/3, Takács Martin 3, Osztoics -.