Bajnokság
Későbbi időpontban rendezik meg az Egis Körmend – Kecskemét bajnokit
A vasiak nemzetközi szereplése miatt átkerült vasárnapra a találkozó.
:
:
Az Egis Körmend tájékoztatása szerint egy nappal később, vasárnap rendezik meg az Egis Körmend – Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét találkozót. A labdát 18 órakor dobják fel.
A találkozót eredetileg szombaton rendezték volna, a vasiak nemzetközi szereplése miatt került sor a halasztásra.
Fotó: Zsu


Ezzel ki is lőtték,hogy ott legyek… Pedig idén mentem volna a legszívesebben a kölni EB miatt, ahol körmendiekkel voltam