Connect with us
Hirdetés

Bajnokság

Josip Barnjak Oroszlányba igazolt

A piros-feketék bejelentették az első légióst.



:

:

Hivatalos Facebook-oldalán jelentette be a klub, hogy a 2022/23-as szezonban Josip Barnjak az MVM-OSE Lions csapatát erősíti.

A 24 éves, 193 cm magas horvát játékos 2-es és 3-as poszton lesz bevethető. Josip az elmúlt szezont a horvát Adria Oil Skrilevo csapatánál töltötte, ahol 15,9 pontot, 5,2 lepattanót és 4,4 gólpasszt átlagolt.

21 hozzászólás

21
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
3 Comment threads
18 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
LÚZERfepuKaposkosár KKKMilivojM.oroefeli96 Recent comment authors
Pojaca
Olvasó

Lehet minuszolni. De! Érzésem szerint. Szép volt, jó volt, de eljött az idő, a dolgok sem alakulnak jól. Szerintem OSE lesz az egyik kieső jelölt.

Oroszlanyi Banyasz
Olvasó

Ez a légión fog múlni jó eséllyel. Amíg nem lehet látni a teljes keretet, addig teljesen lehetetlen bármelyik csapatot kijelölni a playoutra.

Redbleck88
Olvasó

Te nagyon bennfentes vagy! Az első játékos után már temeted az Osét!
Kb decemberre lehet látni az erő viszonyokat! ??

M.oro
Olvasó

Ez a Pojáca is csak egy provokatőr majom. Arra veri, hogy ilyen és ehhez hasonló kommenteket ír.

Dennis
Olvasó

Akkor a Honvéd, Szeged, Kecskemét is kiesőjelölt nálad.

Pojaca
Olvasó

A Honvéd biztos nem lesz bajban. Nagy motiváció, elég pénz, szakma jó. Szeged mindig belenyúl a légiósokba, őket azért nem mondanám. Kecsónál is minőségibb a szakma jóval, mint nálatok. Úgy érzem, hogy a ti időtök lejárt, kifelé látom a szénátokat az A-ból. No de majd erre visszatértünk kb karácsonykor, ne feledjétek szavam és nevem! ?

Ellenív
Olvasó

A jó bohocókat ritkán felejtik el, de aki azt írja hogy…jöhetnek a mínuszok…. és az első reakciókra már karácsonyozik, azt hamarabb.

efeli96
Olvasó

A Honvéd helyzete közel sem ennyire rózsás, a vártnál kevesebb a pénz. Peringer Balázs és Demeter Attila érkezik, így a magyar mag a leggyengébbek között lesz.
A tavalyi légiós, Mijovic marad, ő azért A-csoportban inkább hasznos kiegészítő mintsem vezér, mellette 2 új légiós jön, akikkel véglegessé válik a keret.
Ez az állomány sajnos erősen esélyes a kiesésre.

Milivoj
Olvasó

Azért ott van még Simon Kristóf és Markovics komoly A csoportos múlttal és a legnagyobb u20-as igéret Tanoh, illetve Nyerges is csendestárs…, nem kedvelem őket, de ha nem tudnak bentmaradni, akkor a budapesti kosárlabdának tényleg nincs létjogosultsága

garcia
Olvasó

Nyugi, a Falco visszalép és máris nincs kiesési gondotok.

LÚZERfepu
Olvasó

????????? bohóc vagy!!!!!

Kaposkosár KKK
Olvasó

Ezt gyorsan felejtsd el

Kaposkosár KKK
Olvasó

Pojáca legelső commentre reagálva

LÚZERfepu
Olvasó

?????????

Petike97
Olvasó

Szép fogás.Gratula.

GennaroDeTommaso
Olvasó

Mihez képest jó fogás? Horvát 7., playoffban sima zakó az amúgy gyenge horvát bajnokságban.

Oroszlanyi Banyasz
Olvasó

A szezon legjobb védője díj, plusz beválasztották a szezon legjobb ötösébe.

Pbask
Olvasó

Az igaz, de a srác az év védője volt.
https://www.eurobasket.com/Croatia/news/750362/Eurobasket.com-All-Croatian-Premijer-Liga-Awards-2022

A puding próbája az evés. Nem lesz rossz.

Dennis
Olvasó

UP válogatott is volt, akkor annyira rossz nem lehet!

Pbask
Olvasó

de lefogyott a Horti

pirosf
Olvasó

Ne sértsd meg Barnjakot…

Legfrissebb

Hírek

Facebook