:
:
Hivatalos Facebook-oldalán jelentette be a klub, hogy a 2022/23-as szezonban Josip Barnjak az MVM-OSE Lions csapatát erősíti.
A 24 éves, 193 cm magas horvát játékos 2-es és 3-as poszton lesz bevethető. Josip az elmúlt szezont a horvát Adria Oil Skrilevo csapatánál töltötte, ahol 15,9 pontot, 5,2 lepattanót és 4,4 gólpasszt átlagolt.


Lehet minuszolni. De! Érzésem szerint. Szép volt, jó volt, de eljött az idő, a dolgok sem alakulnak jól. Szerintem OSE lesz az egyik kieső jelölt.
Ez a légión fog múlni jó eséllyel. Amíg nem lehet látni a teljes keretet, addig teljesen lehetetlen bármelyik csapatot kijelölni a playoutra.
Te nagyon bennfentes vagy! Az első játékos után már temeted az Osét!
Kb decemberre lehet látni az erő viszonyokat! ??
Ez a Pojáca is csak egy provokatőr majom. Arra veri, hogy ilyen és ehhez hasonló kommenteket ír.
Akkor a Honvéd, Szeged, Kecskemét is kiesőjelölt nálad.
A Honvéd biztos nem lesz bajban. Nagy motiváció, elég pénz, szakma jó. Szeged mindig belenyúl a légiósokba, őket azért nem mondanám. Kecsónál is minőségibb a szakma jóval, mint nálatok. Úgy érzem, hogy a ti időtök lejárt, kifelé látom a szénátokat az A-ból. No de majd erre visszatértünk kb karácsonykor, ne feledjétek szavam és nevem! ?
A jó bohocókat ritkán felejtik el, de aki azt írja hogy…jöhetnek a mínuszok…. és az első reakciókra már karácsonyozik, azt hamarabb.
A Honvéd helyzete közel sem ennyire rózsás, a vártnál kevesebb a pénz. Peringer Balázs és Demeter Attila érkezik, így a magyar mag a leggyengébbek között lesz.
A tavalyi légiós, Mijovic marad, ő azért A-csoportban inkább hasznos kiegészítő mintsem vezér, mellette 2 új légiós jön, akikkel véglegessé válik a keret.
Ez az állomány sajnos erősen esélyes a kiesésre.
Azért ott van még Simon Kristóf és Markovics komoly A csoportos múlttal és a legnagyobb u20-as igéret Tanoh, illetve Nyerges is csendestárs…, nem kedvelem őket, de ha nem tudnak bentmaradni, akkor a budapesti kosárlabdának tényleg nincs létjogosultsága
Nyugi, a Falco visszalép és máris nincs kiesési gondotok.
????????? bohóc vagy!!!!!
Ezt gyorsan felejtsd el
Pojáca legelső commentre reagálva
?????????
Szép fogás.Gratula.
Mihez képest jó fogás? Horvát 7., playoffban sima zakó az amúgy gyenge horvát bajnokságban.
A szezon legjobb védője díj, plusz beválasztották a szezon legjobb ötösébe.
Az igaz, de a srác az év védője volt.
https://www.eurobasket.com/Croatia/news/750362/Eurobasket.com-All-Croatian-Premijer-Liga-Awards-2022
A puding próbája az evés. Nem lesz rossz.
UP válogatott is volt, akkor annyira rossz nem lehet!
de lefogyott a Horti
Ne sértsd meg Barnjakot…