Connect with us
Hirdetés

Bajnokság

Izgalmas meccsen, egy ponttal nyert az Olajbányász

A Nagyváradot verték a piros-feketék.



:

:

Hangulatos, izgalmas mérkőzés után ismét győzedelmeskedett az Olajbányász az előszezonban – írja a szolnokiak Facebook oldala.

Szolnoki Olajbányász – CSM Oradea 69-68

Szolnok: Durham 7/3, Pallai 6/6, Subotic 11/9, Barnes 12/3, Williamson 10, Pongó 5, Gavin 12/6, Rudner 1, Révész 4, Lukács, Vincze, Sebők

Fotó: Szolnoki Olajbányász/Bugány János

6 hozzászólás

6
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
HeindrichratorperMaster1moldi56nyolcmegnyolc Recent comment authors
Heindrich
Olvasó

Hajrá OLAJ!!!

Master1
Olvasó

Válogatottakkal kiegészülve erős lesz az olaj …?

ratorper
Olvasó

Ja! Még válogatunk!

moldi56
Olvasó

Gondolom Gavinra gondolt.

Milivoj
Olvasó

Csak az Olaj! Imre szerződését véglegesíteni kéne…

nyolcmegnyolc
Olvasó

Részleteznéd?

Legfrissebb

Hírek

Facebook