:
:
Hangulatos, izgalmas mérkőzés után ismét győzedelmeskedett az Olajbányász az előszezonban – írja a szolnokiak Facebook oldala.
Szolnoki Olajbányász – CSM Oradea 69-68
Szolnok: Durham 7/3, Pallai 6/6, Subotic 11/9, Barnes 12/3, Williamson 10, Pongó 5, Gavin 12/6, Rudner 1, Révész 4, Lukács, Vincze, Sebők
Fotó: Szolnoki Olajbányász/Bugány János


Hajrá OLAJ!!!
Válogatottakkal kiegészülve erős lesz az olaj …?
Ja! Még válogatunk!
Gondolom Gavinra gondolt.
Csak az Olaj! Imre szerződését véglegesíteni kéne…
Részleteznéd?