:
:
A napokban átléptük az ezres álomhatárt az Instagramon, amire nagyon büszkék vagyunk és ezúton is köszönjük szurkolóinknak a támogatást – írja közleményében a Hübner Nyíregyháza BS.
Az elmúlt években többször is új fiókot hozott létre a klub, emiatt az előző bajnoki idényt 350 követőről kezdték – innen jutottak most el 1000 fölé.
Aki szeretné, itt tudja követni a klub Instagram-fiókját, klikk!


Az igért személyi véltozásokról mikor hallunk? Azzal előrébb lennénk, mint ezzel az insta sikerrel. Letellik lassan a válogatott szünet és semmi nem történik.
a nap híre
????
Én értem, hogy nincs hír amit felrakhatnátok ide, de azért ne menjünk át nevetségesbe!
Remélem viccnek szántátok… ez egy hír???