Bajnokok Ligája

Hooker szerint jobb lesz a Falco

A Nagyvárad centere, Zsekovics kizártnak tartja, hogy még egyszer két triplával hozzanak le egy meccset.

:

:

Ma este magyar idő szerint 18 órától játssza Nagyváradon a BL-selejtező visszavágóját a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely. A keddi, első felvonást kilenccel (71-62) nyerték a sárga-feketék. A főszereplők közül egy-egy játékos nyilatkozott az esélyekről.

Quinton Hooker, a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely amerikai légiósa: Kedden lassan kezdtünk, de aztán feljavultunk. Védekezésben is, lepattanózásban is, illetve gyorsabban játszottunk, sokat futottunk. Filipovity és Benke hozta a pontokat támadásban, kezdett minden egyre jobban működni. Nyertünk, és ez a lényeg, ez volt az első hivatalos mérkőzésünk, nyilván ilyenkor még sok a hiba, de ennél csak jobbak leszünk a folytatásban.

Dragan Zsekovics, a CSM CSU Oradea centere: Az első meccsen megérdemelten nyert a Falco, még egyszer gratulálok ellenfelünknek. Nekünk mindössze két elfogadható negyedünk volt, az első és az utolsó. Sokkal agresszívebbek voltak a szombathelyiek, mint mi. Hat pontot dobtunk második negyedben, erről elég sokat beszélgettünk, illetve az sem megengedhető, hogy még egyszer két triplával hozzunk le egy találkozót. Biztos vagyok benne, hogy a következő meccsen ebben sokkal jobbak leszünk. Igyekeztünk maximálisan felkészülni, és megpróbáljuk megnyerni a meccset.

Fotó: ugytudjuk.hu/Vágvölgyi Bálint