Connect with us
Hirdetés

Kosárlabda

Hivatalos a finálé menetrendje

A döntő összes mérkőzését műsorra tűzi az M4 Sport, illetve az M4 Sport+!



:

:

2026.05.16., szombat

19:30 NHSZ-Szolnoki Olajbányász – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

2026.05.19., kedd

18:00 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely NHSZ-Szolnoki Olajbányász

2026.05.22., péntek

20:00 NHSZ-Szolnoki Olajbányász – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

2026.05.25., hétfő

19:00 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely vs. NHSZ-Szolnoki Olajbányász (amennyiben szükséges)

2026.05.27., szerda

18:00 NHSZ-Szolnoki Olajbányász – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (amennyiben szükséges)

A döntő összes mérkőzését műsorra tűzi az M4 Sport, illetve az M4 Sport+!


10 hozzászólás

10
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
2 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
CsakegycsapatvanvasmegyebenFehér PatrikTusfurdoDAMEMatulabacsi Recent comment authors
DAME
Olvasó

Meleg Gergő már a helyszínről fogja megtekinteni a meccset Szolnokon?;)

Tusfurdo
Olvasó

Huzzon a faszba mindkettő csapat
Összelopkodtok mindenkit a pofátokat kell elviselni jövőre is
Éljetek meg a piacról dunántúli és tiszántúli senkiháziak

DAME
Olvasó

Mondod nekem akinek a csapata az alsóházban van amelynél Doktor a csereirányító aki több halat fogott az elmúlt két évben mint labdát
Mit ártottunk neked?:D

Fehér Patrik
Olvasó

Engem eléggé meglepne, hiszen Marcival most hosszabítottunk!

DAME
Olvasó

Már csak a bejelentés van hátra.
Done Deal.

Fehér Patrik
Olvasó

Majd meglátjuk, viszont ha bármit akar lépnie kellett egy top csapat irányába ahol szakma is van!
Ez jelenleg 2 csapat: mi, és a Falco! Talán Paks.
Falcoba ott van Bognár meg Keller, Pakson Jani meg Révész, talán csak azért lenne hozzánk logikus mert magyar magas csak Marci van/lesz!
Mondjuk ha ez az üzlet valóban létrejönne akkor valószínűleg a Strabag nem kis téttel szállt be mert egy Boris/Tomi/Rudi/Marci/Meleg (?)/Ádi (?)
magyar mag biztos nem lenne olcsó!

Csakegycsapatvanvasmegyeben
Olvasó

Azert a Kaposvart se felejtsd ki, szerintem szakma ott is van boven, es eleg jo iranyba haladnak, mondom ezt Falco szurkolokent.

Fehér Patrik
Olvasó

Kaposvárral még várnék, ez az 1 jó, tudatos évük volt, azért amit csináltak az elmúlt pár évben az minden volt csak nem az! Viszont abban egyet értek hogy talán most elindultak egy jó úton!

Csakegycsapatvanvasmegyeben
Olvasó

Igazat adok, jó a meglátás az előző éveik katasztrofálisak voltak, sok dolgot meséltek somogyi ismerősök, bízom benne hogy nem csak egy egyszezonos csoda lesz nekik, jó lenne egy kiegyenlített bajnokság.

Matulabacsi
Olvasó

Elmehet a picsába az M4 sport és Sport+.

Legfrissebb

Hírek

Facebook