Kosárlabda
Hivatalos a finálé menetrendje
A döntő összes mérkőzését műsorra tűzi az M4 Sport, illetve az M4 Sport+!
:
:
2026.05.16., szombat
19:30 NHSZ-Szolnoki Olajbányász – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
2026.05.19., kedd
18:00 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – NHSZ-Szolnoki Olajbányász
2026.05.22., péntek
20:00 NHSZ-Szolnoki Olajbányász – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
2026.05.25., hétfő
19:00 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely vs. NHSZ-Szolnoki Olajbányász (amennyiben szükséges)
2026.05.27., szerda
18:00 NHSZ-Szolnoki Olajbányász – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (amennyiben szükséges)
A döntő összes mérkőzését műsorra tűzi az M4 Sport, illetve az M4 Sport+!






Meleg Gergő már a helyszínről fogja megtekinteni a meccset Szolnokon?;)
Huzzon a faszba mindkettő csapat
Összelopkodtok mindenkit a pofátokat kell elviselni jövőre is
Éljetek meg a piacról dunántúli és tiszántúli senkiháziak
Mondod nekem akinek a csapata az alsóházban van amelynél Doktor a csereirányító aki több halat fogott az elmúlt két évben mint labdát
Mit ártottunk neked?:D
Engem eléggé meglepne, hiszen Marcival most hosszabítottunk!
Már csak a bejelentés van hátra.
Done Deal.
Majd meglátjuk, viszont ha bármit akar lépnie kellett egy top csapat irányába ahol szakma is van!
Ez jelenleg 2 csapat: mi, és a Falco! Talán Paks.
Falcoba ott van Bognár meg Keller, Pakson Jani meg Révész, talán csak azért lenne hozzánk logikus mert magyar magas csak Marci van/lesz!
Mondjuk ha ez az üzlet valóban létrejönne akkor valószínűleg a Strabag nem kis téttel szállt be mert egy Boris/Tomi/Rudi/Marci/Meleg (?)/Ádi (?)
magyar mag biztos nem lenne olcsó!
Azert a Kaposvart se felejtsd ki, szerintem szakma ott is van boven, es eleg jo iranyba haladnak, mondom ezt Falco szurkolokent.
Kaposvárral még várnék, ez az 1 jó, tudatos évük volt, azért amit csináltak az elmúlt pár évben az minden volt csak nem az! Viszont abban egyet értek hogy talán most elindultak egy jó úton!
Igazat adok, jó a meglátás az előző éveik katasztrofálisak voltak, sok dolgot meséltek somogyi ismerősök, bízom benne hogy nem csak egy egyszezonos csoda lesz nekik, jó lenne egy kiegyenlített bajnokság.
Elmehet a picsába az M4 sport és Sport+.