Connect with us
Hirdetés

Bajnokság

Heti program: szerdán is lesz bajnoki, Alba – Körmend rangadó szombaton

Fontos nemzetközi mérkőzések várnak a nőkre.



:

:

Szerda

Tippmix Férfi NBI A.

18:00 HÜBNER Nyíregyháza BS – Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

FIBA női Euroliga

17:30 Olympiacos SFP – Atomerőmű KSC Szekszárd
18:00 Sopron Basket – Spar Girona

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

19:30 Kiss Lenke KA – BKG PRIMA Szigetszentmiklós II.

Női Amatőr NB I. Zöld-csoport

16:00 Kecskeméti KC – Szolnoki MÁV Sportegyesület

Csütörtök

FIBA női Euroliga

18:10 DVTK HUN-Therm – CBK Mersin Yenisehir Bld

FIBA női Európa Kupa

18:00 NKA Universitas PEAC – Villeneuve d’Ascq LM

Női Amatőr NB I. Zöld-csoport

18:40 Ajka – Vasas Akadémia II.

Péntek

Férfi NB I. B, Piros-csoport

18:30 CKE – Jászberényi KSE

Szombat

Tippmix Férfi NBI A.

14:05 Arconic-Alba Fehérvár – Egis Körmend
18:00 Atomerőmű SE – HÜBNER Nyíregyháza BS
18:00 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – DEAC
18:00 MVM-OSE Lions – Sopron KC
18:00 Budapesti Honvéd SE – Naturtex-SZTE-Szedeák
18:00 Kometa Kaposvári KK – Zalakerámia ZTE KK

Tippmix Női NBI A.

17:00 SERCO UNI Győr – TFSE-MTK
18:00 E.ON ELTE BEAC – BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós
18:00 VBW CEKK Cegléd – Vasas Akadémia
18:00 NKA Universitas PEAC – DVTK-Hun-Therm
18:00 Sopron Basket – Ludovika Csata

Férfi NB I. B, Piros-csoport

16:45 Óbudai Kaszások – PHOENIX-MT FÓT
18:00 Salgótarjáni KSE – TF-BP
18:00 Veszprém KK – Nagykőrösi Sólymok KE
18:30 Vasas Akadémia – Pécsi VSK-VEOLIA

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

16:00 Szegedi Kosárlabda Egylet – PINKK-PVSK U23

Női Amatőr NB I. Fehér-csoport

18:00 Dávid Kornél KA – SZPA-HSE

Vasárnap

Férfi NB I. B, Piros-csoport

17:30 MAFC – DEAC U23
18:00 NKA Pécs – BKG PRIMA Akadémia

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

15:00 MAFC – Kiss Lenke KA
16:00 Bajai Női Kosárlabda Klub – TFSE-MTK U23
19:00 BKG PRIMA Szigetszentmiklós II. – BEAC Újbuda

Női Amatőr NB I. Fehér-csoport

17:00 Százhalombattai KSE – Radobasket Törökbálint
17:00 ZTE NKK – Törekvés SE
17:00 UNI Győr SZESE – ELTE Fortis

Női Amatőr NB I. Zöld-csoport

15:00 Szolnoki MÁV Sportegyesület – Zsíros Akadémia Kőbánya
15:00 DVTK U23 – Nyíregyházi Kosársuli
17:00 DEAC – MTK-TFSE

5 hozzászólás

5
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
O1GFreebulletzkekfr@nkosmoldi56 Recent comment authors
Freebulletz
Olvasó

2 órási meccs, kurva nagy. ezt a szart ki bírta összehozni?

O1G
Olvasó

Legalább más időpontban van, mint a többi.
Én nagyon nem szeretem, hogy csak 1 meccset tudok nézni a fordulókból, mert mindegyik egyszerre megy…

moldi56
Olvasó

Az Olajbányásznak a héten nem lesz meccse?

kekfr@nkos
Olvasó

Ne legyél már ennyire elveszett!

https://olajofficial.hu/nb-i-a/

2023. január 31. kedd 18.00
Szolnoki Olajbányász—Duna Aszfalt-DTKH K.

moldi56
Olvasó

Kösz!

Legfrissebb

Hírek

Facebook

Hirdetés