Connect with us
Hirdetés

Bajnokság

Heti program: bajnokik már hétközben is, kulcsmeccset játszik a Falco a BL-ben

A nők is folytatják a szereplést a nemzetközi kupákban.



:

:

Kedd

Tippmix Férfi NBI A.

18:00 Szolnoki Olajbányász – Arconic-Alba Fehérvár

Szerda

Bajnokok Ligája

18:00  Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Tofas Bursa

Tippmix Férfi NBI A.

18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák – Egis Körmend

Női Euroliga

20:00 Tango Bourges Basket – Atomerőmű KSC Szekszárd

Csütörtök

Tippmix Férfi NBI A.

18:00 Kometa Kaposvári KK – Sopron KC

Női Euroliga

18:00 Spar Girona – DVTK HUN-Therm
18:00 Sopron Basket – Perfumerias Avenida Salamanca

Női Európa Kupa

15:00 Botas Spor – SERCO UNI Győr
18:00 Elitzur Landco Ramla – NKA Universitas PEAC

Férfi NB I. B, Piros-csoport

18:00 Salgótarjáni KSE – PHOENIX-MT FÓT

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

18:00 NKA Universitas PEAC II. – PINKK-PVSK U23

Női Amatőr NB I. Zöld-csoport

15:00 Nyíregyházi Kosársuli – Zsíros Akadémia Kőbánya
18:30 Vasas Akadémia II. – DEAC

Csütörtök

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

17:00 TFSE-MTK U23 – Szegedi Kosárlabda Egylet

Női Amatőr NB I. Fehér-csoport

17:30 Dávid Kornél KA – ELTE Fortis

Péntek

Tippmix Férfi NBI A.

18:00 Arconic-Alba Fehérvár – DEAC
18.00 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – MVM-OSE Lions

Női Amatőr NB I. Zöld-csoport

19:00 Kecskeméti KC – Ajka

Szombat

Tippmix Férfi NBI A.

18:00 Atomerőmű SE – Zalakerámia ZTE KK
18:00 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Naturtex-SZTE-Szedeák
18:00 Budapest Honvéd – Hübner Nyíregyháza BS
18:00 Szolnoki Olajbányász – Egis Körmend

Tippmix Női NB1 A.

18:00 VBW CEKK Cegléd – E.ON ELTE BEAC
18:30 PINKK Pécsi 424 – TFSE-MTK

Férfi NB I. B, Piros-csoport

16:45 Óbudai Kaszások – CKE
17:00 Jászberényi KSE – BKG PRIMA Akadémia
18:00 Veszprém Kosárlabda Klub – DEAC U23
18:30 Vasas Akadémia – MAFC
19:00 NKA Pécs – Pécsi VSK-VEOLIA
19:00 Nagykőrösi Sólymok KE – TF-BP

Női Amatőr NB I. Fehér-csoport

15:30 SZPA-HSE – UNI Győr SZESE
16:00 Sportdarázs-SMAFC – Százhalombattai KSE

Vasárnap

Tippmix Női NB1 A.

16:45 SERCO UNI Győr – Atomerőmű KSC Szekszárd
18:00 BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós – Vasas Akadémia
18:00 DVTK-Hun-Therm – Ludovika Csata
18:00 Sopron Basket – NKA Universitas PEAC

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

15:00 MAFC – TFSE-MTK U23
17:00 PINKK-PVSK U23 – BEAC Újbuda

Női Amatőr NB I. Fehér-csoport

14:00 Csata DSE – ZTE NKK
16:00 Radobasket Törökbálint – Törekvés SE

Női Amatőr NB I. Zöld-csoport

14:45 DVTK U23 – Vasas Akadémia II.
17:00 MTK-TFSE – Nyíregyházi Kosársuli
17:00 Zsíros Akadémia Kőbánya – DEAC

Hozzászólások

Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz

Legfrissebb

Hírek

Facebook

Hirdetés