Connect with us
Hirdetés

Bajnokság

Heti program: bajnokik, Bajnokok Ligája, FIBA Európa Kupa

Elkezdődik a női Euroliga is.



:

:

Kedd

Tippmix Férfi NBI A.

18:00 Szolnoki Olajbányász – DEAC

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

19:30 Kiss Lenke KA – MAFC

Szerda

FIBA Európa Kupa

18:30 Anwil Wloclawek – Egis Körmend

Bajnokok Ligája

18:00 Tofas – Falco

FIBA Női Euroliga

19:00 ZVVZ USK Praha – Atomerőmű KSC Szekszárd

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

18:00 BKG PRIMA Szigetszentmiklós II. – NKA Universitas PEAC II.

Női Amatőr NB I. Zöld-csoport

19:50 Vasas Akadémia II. – Ajka

Csütörtök

FIBA Női Euroliga

19:30 Beretta Famila Schio – DVTK HUN-Therm
20:30 Kangoeroes Mechelen – Sopron Basket

FIBA Női Európa Kupa

17:00 Beroe – NKA Universitas PEAC
18:00 Maccabi Bnot Ashdod – SERCO Uni Győr

Péntek

Férfi NB I. B, Piros-csoport

18:15 Vasas Akadémia – CKE

Szombat

Tippmix Férfi NBI A.

17:00 Atomerőmű SE – DEAC
17:00 Arconic-Alba Fehérvár – Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18:00 Zalakerámia ZTE KK – Sopron KC
18:00 Budapesti Honvéd SE – Egis Körmend
18:00 MVM-OSE Lions – HÜBNER Nyíregyháza BS

Tippmix Női NBI A.

18:00 Vasas Akadémia – VBW CEKK Cegléd
18:30 PINKK Pécsi 424 – Atomerőmű KSC Szekszárd

Férfi NB I. B, Piros-csoport

17:30 MAFC – Jászberényi KSE
18:00 Veszprém KK – Pécsi VSK-VEOLIA
18:00 Salgótarjáni KSE – Nagykőrösi Sólymok KE
19:00 NKA Pécs – PHOENIX-MT FÓT

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

16:00 TFSE-MTK U23 – Bajai Női Kosárlabda Klub

Női Amatőr NB I. Fehér-csoport

11:00 ELTE Fortis – UNI Győr SZESE
15:00 Csata DSE – Sportdarázs-SMAFC
15:30 SZPA-HSE – Dávid Kornél KA

Vasárnap

Tippmix Férfi NBI A.

18:00 Kometa Kaposvári KK – Naturtex-SZTE-Szedeák
19:00 Falco-Vulcano Energia KC – Szolnoki Olajbányász

Tippmix Női NBI A.

15:00 DVTK-Hun-Therm – NKA Universitas PEAC
15:30 TFSE-MTK – SERCO UNI Győr
17:00 Ludovika Csata – Sopron Basket
18:30 BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós – E.ON ELTE BEAC

Férfi NB I. B, Piros-csoport

15:30 BKG PRIMA Akadémia – TF-BP
16:45 Óbudai Kaszások – DEAC U23

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

17:00 PINKK-PVSK U23 – Szegedi Kosárlabda Egylet

Női Amatőr NB I. Fehér-csoport

16:00 Radobasket Törökbálint – Százhalombattai KSE
17:00 Törekvés SE – ZTE NKK

Női Amatőr NB I. Zöld-csoport

17:30 DVTK U23 – Kecskeméti KC
18:00 MTK-TFSE – DEAC

Címlapfotó: FIBA

3 hozzászólás

3
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
O1GPbaskcoNP Recent comment authors
O1G
Olvasó

U17-es női labdarúgó Európa bajnoki selejtező minitorna tudja megelőzni az M4-nél a Szolnok-DEAC meccset…

Pbask
Olvasó

Falco-Tofas helyi ido szerint 19:00, nem 18:00 ? sebaj, majd a menetrendet a szurkolok összerakják megint.

coNP
Olvasó

2022. 10. 30., Vasárnap 19:00
Falco – Szolnok

Hirdetés

Legfrissebb

Hírek

Facebook

Hirdetés