Kosárlabda
Hat játékosának távozását jelentette be az Alba
Négy légiós és két magyar játékos hagyja el a csapatot.
:
:
A bajnokságot a hatodik helyen záró Alba Fehérvár hivatalos oldalán jelentette be, hogy Godwin Omenaka, Németh Ákos, Sztrahinja Jovanovics, Isaiah Bigelow, Isaiah Philmore és Milics Sztarovlah is távozik az együttestől.


Akkor a Takács gyerek marad? Atya ég ki ad ilyen játékosnak szerződést. Nem oly rég még emlékszem mindenki tapsolt , hogy el bírtuk küldeni! Tesója is nagy segítség volt a ZTE csapatában látta mindenki simán kiestek. Martinka is vastagon bent van abba hogy csapatunk a 6.dik helyen végzett.
Persze tudom, hogy a pénz majdnem minden, de azon kívül el sem tudnám képzelni mivel a bánatos fenével tudna például egy tehetséges magyar játékost magához vonzani az Alba.
Szakmailag Voja is lehúzta magát a WC-n amikor aláírt Fehérvárra és szerintem ő intő példa lehet minden oda szerződni szándékozó játékos számára.
Alapvetően a kurvákat kell lecserélni ha nem megy a kupleráj. Ha könyvet kellene írni arról hogyan költsünk el rengeteg pénzt eredmény nélkül… már hívnám is az alba managementet. Szurkolói feedback hiányában ezt büntetlenül tehetik. Morálisan leépült Voja is, a válogatott kárára.
Szerintem Simonék is mehetnének
Az Alba esetében gyakorlatilag olyan mértékű hűtlen kezelésről beszélhetünk, amely már büntetőjogi felelősséget is megalapozhat.
Felkészül Omenaka helyett Meleg? Vagy hogy áll a licitbuli?
Ha Melegnek vannak céljai elmegy valamelyik Nk induló csapatba! Nem tudom hogy áll a licitháború de ha egy ilyen döntő nem győzte meg, akkor ne is jöjjön ide. Kaposváron is simán eltudnám képzelni, ott még talán a pénz is meglenne rá! Nyilván nálatok Bognár hosszabbítása, illetve Keller miatt felesleges lenne!
Meleg-Alba, Komma-Nka
Megegyeztek már két hete Szolnokkal.
De volt már, hogy semmit sem jelentett..
Kíváncsi leszek…
Igen, de azóta én az Albát hallottam. Szerintem nem véletlen ha egy magyar centert, Omenakát elengedik. Erre kíváncsi leszek 😀
Meleg az Albába megy Omenaka helyére.
Hú, remélem, Ákos hazatér!
Mehet. Óriási veszteség nekünk.
Na kinek a legjobb légiósával kezd ez a nyomorék csapat? 😀
Aztán jön a magyar csapatok lerablása.Foss Alba
Subotic DEAC -> Alba?
Mehet, a DEAC-ban neve, tapasztala alapján többet kellett volna hoznia
Majd megveszik helyettük az összes használható játékost máshonnét, hogy aztán berobogjanak az előkelő 5. helyre.
Kevés szánalmasabb csapat van itthon.
Talán a Falco.
Vannak ott is érdekes anomáliák, de eredmények is jöttek eddig, így meg messze vannak az Alba szintjétől.
Ne bántsd az andikát, hadd élvezze már nyugodtan az egyetlen örömét az életében.