Sokba került az elrontott második negyed a Ceglédnek.

:

Ceglédi KE – Jászberényi KSE 71-80 (19-13, 11-34, 24-24, 17-9)

CKE: Velkey 15/3, Tóth B. 8/3, Csaba 13, Kalassai 5/3, Kovács 2. Cs: Karavdics 11, Csákvári 8, Tóth Z. 4, Erdei 5/3, Berkics -, Fodor -.

JKSE: Dunai 5/3, Kucsora 14/9, Rosics 3/3, Ivosev 21/6 (+11 lepattanó), Olasz 2. Cs: Meleg 17/6, Mester 6/6, Homoki 12.

Tízpercnyi remeklés elég volt a győzelemhez a JKSE-nek a CKE otthonában. A hazaiak kezdtek jobban, a 12. percben 23-15 állt a táblán. Ekkor azonban zsinórban 18 pontot szereztek a jászságiak, ezzel nem csupán fordítottak, de el is léptek a perceken át gólképtelen sárga-kékektől. A harmadik játékrészben felváltva estek a kosarak, nem tudott zárkózni a rossz dobóformát kifogó Siska-legénység. A záró etap már ismét a Pest megyeieké volt, azonban, csak az utolsó percben tudták egyszámjegyűre csökkenteni hátrányukat, a fordításra már nem volt esélyük. Tizedik győzelmét aratta az Ivosev vezette Jászberény, a CKE 6-12-vel áll. A mérkőzés visszanézhető az alábbi linken: https://www.youtube.com/live/PKU9Diyy54o?feature=share .